ЧС-2010: Іспанія і Чилі стали останніми учасниками плей-офф

На Чемпіонаті Світу з футболу визначилися останні учасники 1/8 фіналу. Ними стали збірні Іспанії і Чилі.

Саме ці команди грали між собою в останньому турі групового етапу. Іспанцям для того, щоб сподіватися на продовження боротьби, дуже потрібно було перемогти. Зі стартових хвилин іспанці великими силами пішли вперед і на 24-ій хвилині таки добилися свого - точним ударом відзначився Давид Вілья. А через ще 12 хвилин Андрес Ін'єста, після хорошого пасу все того ж Вілья, подвоїв перевагу своєї команди. У дебюті другої половини матчу чилійці один гол відбили - відзначився Родріго Мільяр. До фінального свистка рахунок на табло не змінився - перемога Іспанії з рахунком 2:1.

У іншому матчі групи Н зустрічалися збірні Швейцарії і Гондурасу. Швейцарцям необхідна була лише перемога, проте вони так і не змогли роздрукувати голкіпера збірної Гондурасу. У результаті - нічия 0:0.

Підсумкова турнірна таблиця в групі Н:

1. Іспанія - 3 гри / 6 очок

2. Чилі - 2 / 6

3. Швейцарія - 2 / 4

4. Гондурас - 2 / 1

Від цієї групи в 1/8 фіналу вийшли збірні Іспанії і Чилі. Іспанці на наступній стадії турніру зустрінуться з Португалією, а чилійці - з Бразилією.