ЧС-2010: Франція і Уругвай зіграли внічию 0:0

У групі А відбувся другий матч першого туру групового етапу Чемпіонату Світу з футболу. Збірна Франції зіграла внічию з Уругваєм - 0:0.

Французи зі стартових хвилин великими силами пішли вперед. Сідней Гову міг відкривати рахунок на сьомій хвилині, однак, дотягнувшись до м'яча після прострілу Франка Рібері, він з близької відстані відправив його повз ціль. Французи частіше володіли м'ячем, тоді як Уругвай огризався небезпечними контратаками, на завершальній стадії яких раз по раз опинялися Дієго Форлан і Луїс Суарес. Нападник «Атлетіко» отримав шанс на 15-й хвилині. Вислизнувши від своїх опікунів, Форлан прорвався до штрафної і закрутив м'яч у дальній кут, але Юго Льоріс розрядив ситуацію.

До кінця тайму «триколірні» трохи зменшили обороти і не турбували Фернандо Муслеру аж до 56-ї хвилини, коли по м'ячу з 40 метрів приклався Жеремі Тулалан. Уругвайці відповіли штрафним у виконанні Форлана, проте Льоріс знову зіграв бездоганно. Наступний момент за участю екс-форварда «Манчестер Юнайтед» вийшов ще небезпечніше. Луїс Суарес після флангового навісу скинув м'яч на ногу Форлані, який з льоту пробив у протихід Льоріс. Воротар французів залишився стояти на місці, але м'яч просвистів поруч зі штангою.

Коли здалося, що ініціатива плавно переходить до уругвайців, вони залишилися в меншості. «Трибарвні» з новими силами кинулися до чужих воріт, але крім пари небезпечних «стандартів» нічого не створили. У результаті - нічия 0:0.

Уругвай в середу зіграє з ПАР, а Франція в четвер перевірить на міцність мексиканців.