ЧС-2010: Бразилія вийшла на перше місце в групі G

На Чемпіонаті Світу в ПАР збірна Бразилії, обігравши збірну КНДР з рахунком 2:1, вийшла на перше місце в групі G.

Як і очікувалося, бразильці зі стартових хвилин великими темпами пішли в атаку, і створили чимало небезпечних моментів біля воріт суперника. Зокрема, кілька небезпечних ударів завдав Елано, пристрілювалися по воротах Робіньо і Бастос, проте ніякої вигоди з цього вони витягти не змогли. Лише під завісу першого тайму азіати змогли трохи відсунути гру від своїх воріт, утримавши їх до перерви на замку.

Другий тайм бразильці знову почали дуже активно і на 55-й хвилині таки домоглися свого - Елано зробив передачу на хід Майкона і той з гострого кута відправив м'яч у сітку. Бразильці продовжували тиснути і через деякий час вже сам Блумер, скориставшись відмінним пасом Робіньо, подвоїв перевагу своєї команди. Здавалося, що за час, який залишився до фінального свистка Бразилія спокійно доведе гру до перемоги, проте на 89-й хвилині Юн Нам Джі, вийшовши один на один з Сезаром, один гол відквитав. На більше футболістів КНДР не вистачило і, як результат, Бразилія святкувала перемогу з рахунком 2:1.