Чистий прибуток Ford збільшився за підсумками III кварталу ц.р. в 2,5 рази, до 1,7 млрд дол

Чистий прибуток американського автогіганта Ford Motor збільшився за підсумками III кварталу 2010 р. до 1,7 млрд дол., повідомила сьогодні компанія.

Чистий прибуток американського автогіганта Ford Motor збільшився за підсумками III кварталу 2010 р. до 1,7 млрд дол., повідомила сьогодні компанія. Це в 2,5 рази більше, ніж аналогічний показник минулого року (675 млн дол.), і помітно вище за прогнози аналітиків, що чекали від Ford куди скромніших результатів, пише РБК.

Збільшити прибуток компанії вдалося багато в чому за рахунок оптимізації цінової і збутової політики, а також сприятливих валютних курсів. В той же час зростання прибутку було стримане зростанням витрат на сировину і розширенням виробництва.

Ford вже п'ятий квартал фіксує позитивний показник операційного прибутку до сплати податків. У звітному кварталі компанії вдалося отримати вигоду з відновлення авторинку США. Так, доподатковий операційний прибуток північноамериканського підрозділу Ford зріс від 314 млн дол. до 1,6 млрд дол. Проте в Європі трапився провал - там цей показник із прибутку перетворився на збитки Ford Europe у розмірі 196 млн дол. У Південній Америці позиції компанії мало змінилися, так само як і в Азії і Африці.

Виручка автоконцерну знизилася на 1,3 млрд дол. - до 29 млрд дол. (-4,3%), не дивлячись на збільшення продажів автомобілів. Багато в чому тому провиною стала відсутність у нинішніх результатах Volvo Cars, яка продана китайській Geely.

Компанія планує продовжувати нарощувати виробництво і в поточному, IV кварталі, прогнозуючи збільшення випуску автомобілів на 89 тис. порівняно з показниками III кварталу 2010 р.

Компанія Ford Motor заснована в 1903 р. і відтоді є одним з провідних світових автовиробників. Автоконцерну належить близько 90 виробництв у різних країнах (у тому числі і в Росії), сукупний штат співробітників становить 213 тис. людей. Компанія випускає автомобілі під брендами Ford, Lincoln, Mercury. Ford - єдиний автовиробник "детройтської трійки", який обійшовся без урядової допомоги в кризу. Його конкуренти - General Motors і Chrysler - вимушені були пройти процедуру банкрутства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся