ua en ru

Число мільйонерів у Києві зросла до 945 осіб

Автор: RBC.UA
Згідно останніх результатів цьогорічної кампанії декларування, кількість мільйонерів в Києві зросла на 256 осіб (або 37,1%), у порівнянні з минулим роком - до 945 осіб. Про це в ході зустрічі зі столичними підприємцями заявила керівник податкової служби м. Києва Ірина Носачова, повідомляє прес-служба ДПС.

Згідно останніх результатів цьогорічної кампанії декларування, кількість мільйонерів в Києві зросла на 256 осіб (або 37,1%), у порівнянні з минулим роком - до 945 осіб. Про це в ході зустрічі зі столичними підприємцями заявила керівник податкової служби м. Києва Ірина Носачова, повідомляє прес-служба ДПС. Носачова повідомила, що загалом громадянами було подано більше 62 тис. декларацій про майновий стан та доходи і задекларовано біля 9,7 млрд грн.

За результатами декларування, сума податку на доходи фізичних осіб до сплати склала 316 млн грн проте, наразі, до бюджету надійшло лише 155 млн грн. "Хочу нагадати всім, хто подавав декларації про доходи - згідно з пунктом 179.7 Податково кодексу України, до 1-го серпня необхідно сплатити податкові зобов'язання, вказані у поданих деклараціях. За невчасну сплату передбачено штраф та пеню. Не зволікайте, сплатіть вчасно, бережіть свої гроші", - зазначила голова ДПС у Києві.

Нагадаємо, кількість мільйонерів в Україні станом на 8 червня 2012 р. зросла на 754 людини - до 2 тис. 291 осіб. Водночас, згідно з рейтингом Forbes, українець Ринат Ахметов посів 39-е місце серед найбагатших людей планети. У списку також значаться ще 7 українських бізнесменів, однак вони не потрапили в топ-100 рейтингу. Другим серед українців і 255-им у рейтингу виявився Віктор Пінчук. З великим відставанням, на 377-му місці списку, розмістився Ігор Коломойський. Геннадій Боголюбов зайняв 418 позицію в рейтингу. У восьмій сотні списку ще один український бізнесмен - Костянтин Жеваго. Юрій Косюк розмістився на 960 позиції серед найбагатших людей світу. Петро Порошенко та Андрій Веревський поділили 1153 місце.

Перше ж місце в новому рейтингу мільярдерів Forbes зайняв мексиканський бізнесмен арабського походження Карлос Слім Елу, стан лідера списку оцінюється в 69 млрд дол За ним слідує Білл Гейтс - у засновника Microsoft, за оцінками журналу, стан на 8 млрд менше. Третім у списку значиться Уоррен Баффет - 44 млрд дол.

Раніше повідомлялось, що Державна податкова служба України ініціює спрощення податкових декларацій. "Ми ініціюємо зміни в декларації, щоб їх спростити. Це стосується декларації на прибуток, декларації на додану вартість, декларації про доходи фізичних осіб", - сказав голова Державної податкової служби України Олександр Клименко.

Нагадаємо, 30 травня ДПСУ відкрила Центр сертифікації електронних ключів.Сервіс безкоштовного ключа дає можливість подавати звітність в електронному варіанті.

Як повідомлялося, 9 травня ц.р. вступив в силу закон, що скасовує подвійне декларування фізичними особами в різних деклараціях одних і тих самих показників по доходах і майновому стану.