Челсі - Корінтіанс: Сьогодні відбудеться фінал клубного чемпіонату світу

Сьогодні на полі стадіону в Йокогамі вийдуть 2 кращі команди Європи та Південної Америки. Вже це обіцяє глядачеві досить цікаве видовище. І лондонський "Челсі", і бразильський "Корінтіанс" хочуть гордо носити звання клубного чемпіона світу.

У минулому сезоні "Челсі" і "Корінтіанс" вперше виграли головні континентальні турніри. Лондонський клуб у драматичному фіналі Ліги чемпіонів переміг мюнхенську "Баварію", тоді як бразильські футболісти за підсумками двох матчів виявилися сильнішими аргентинської "Боки Хуніорс".

У півфіналі клубного чемпіонату світу "Корінтіанс" з мінімальним рахунком взяв гору над єгипетським "Аль-Ахлі" завдяки голу Пауло Герреро. "Челсі" упевнено переграв мексиканський "Монтеррей" - 3:1.

У разі успіху "синіх" Рафаель Бенітес може стати дворазовим переможцем клубного чемпіонату світу. Два роки тому іспанський фахівець виграв почесний трофей з "Інтером".

"Корінтіанс" вигравав Кубок Лібертадорес з найкращим результатом в захисті. Клуб добре організований, може грати гранично стисло: схема дозволяє гравцям створювати силами центру як атакуючу четвірку, так і оборонну шістку.

У півфінальній грі з єгиптянами бразильська команда періодично втрачала м'яч у другому таймі без особливих на те серйозних причин. Четвірка захисту дозволяла собі розтягуватися, вимикатися з гри, чим і користувався "Аль-Алі", хоча і безрезультатно.

"Челсі" спробує збентежити "Корінтіанс" за допомогою швидких пасів вперед і різких змін малюнка гра стараннями Едена Азара, Оскара, Фернандо Торреса і Хуана Мати, який забиває вже в четвертому матчі поспіль. Торрес зараз забив п'ять голів у трьох матчах.

16 грудня, 12:30