ЧЄ-2011: Збірна України (U-21) зіграла внічию з Францією

Молодіжна збірна України (U-21) провела черговий відбірковий матч до чемпіонату Європи 2011 року, який пройде на полях Данії. Підопічні Павла Яковенка приймали на своєму полі Францію і зіграли внічию 2:2.

Почався матч в невисокому темпі, обидві команди не поспішали нагнітати ситуацію на полі. Лише під кінець першої половини матчу наші хлопці створили декілька моментів. Спочатку Гармаш з вигідної позиції пробив трохи вище воріт, а через ще декілька хвилин Коноплянка добре пробив з штрафного, проте французів від вірного гола врятувала щаблина.

Ледве почався другий тайм, як збірна України вийшла вперед. Бутко увійшов до штрафної і пробив - м'яч пролетів під руками Каррассо і влетів у ворота. А ще через три хвилини Мангала порушив правила у власному штрафному майданчику і Ракицький з одинадцятиметрової позначки подвоїв перевагу своєї команди. Французи великими силами пішли вперед і зуміли таки відігратися. Спочатку Бакар після прострілу з правого флангу один м'яч відквитав, а ще через деякий час Рів'єр зрівняв рахунок. До фінального свистка обидві команди могли ще забивати, проте рахунок на табло не змінився - у результаті нічия 2:2.

Тепер для виходу в плей-офф нашій команді необхідно 7-го вересня не програти удома збірній Словенії, яка сьогодні також з рахунком 2:2 зіграла внічию зі збірною Бельгії.

Турнірна таблиця в групі 8:

1. Україна - 7 ігор / 15 очок

2. Бельгія - 8 / 15

3. Франція - 7 / 12

4. Словенія - 7 / 7

5. Мальта - 7/ 0

Переможці груп, разом з чотирма найкращими другими командами, розігрують сім путівок у фінальну стадію в стикових матчах. Господарі фінального турніру (збірна Данії) у відборі не беруть участь.

У фінальній частині команди ділять на дві групи по чотири в кожній. По парі найкращих з обох квартетів виходять в півфінал, починаючи звідки гра йде на вибування. За підсумками чемпіонатів, які проводяться за рік до Олімпіад, розподіляються путівки на Ігри.