Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO і IBF українець Володимир Кличко здобув перемогу над італійцем Франческо Пьянетою. Бій завершився в шостому раунді технічним нокаутом.
Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO і IBF українець Володимир Кличко здобув перемогу над італійцем Франческо Пьянетою. Бій завершився в шостому раунді технічним нокаутом.
Читайте також: Бій Кличко - Пьянета: Онлайн трансляція
З першого раунду Володимир володів перевагою, однак італієць не став остерігатися опонента і спробував провести кілька атак. Втім, успіху вони не принесли.
Ключовим виявився 4-й раунд, в якому Пьянета двічі побував у нокдауні, зумівши ледь вистояти після другого з них. У п'ятому раунді стався ще один нокдаун, після чого результат бою став фактично відомий. У шостому італієць після одного з ударів впав на підлогу і піднявся з великим трудом, але рефері зупинив поєдинок.
Тепер Володимир Кличко вийде на ринг наприкінці серпня нинішнього року, а його суперником буде Олександр Повєткін, але в тому випадку, якщо росіянин переможе 17 травня поляка Анджея Вавржика.
Зазначимо, до цього поєдинку на рахунку Кличко було 62 поєдинки, в яких він здобув 59 перемог (50 нокаутом) і зазнав 3 поразки.
Пьянета до звітного бою поразок не знав. Один його бій завершився внічию і 28 - в його користь (15 нокаутом).