Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Боруссія Д - Малага. Неймовірний матч в Дортмунді завершився. Боруссія вирвала перемогу в поєдинку, двічі забивши в додатковий час. Матч Боруссія Д - Малага, який обов'язково стане легендарним, можна було дивитися на телеканалі 2+2, онлайн трансляція матчу на нашому сайті почалася в 21:45.

09.04. 21:45
Дортмунд, "Сігнал Ідуна Парк"
Боруссія Д - Малага 3:2 (перший матч 0:0)

Голи: Левандовські, 40, Ройс, 90+1, Сантана, 90+2, - Хоакін, 25, Елізеу, 81.

Звучить фінальний свисток. Неймовірна зустріч в Дортмунді завершена. Спасибі, що були з нами!

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+2 хв. Що діється в Дортмунді! Сантана забив у ворота Малаги третій м'яч. 3:2. За одну хвилину. Метушня в штрафній знову призвела до забитого м'яча. Малагу, відверто кажучи, шкода.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+1 хв. Ось так матч. Після метушні в штрафний Малаги Ройс вколотив м'яч у ворота Кабальєро - 2:2.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів89 хв. Тулалан отримав жовту картку за зрив контратаки Боруссії.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів87 хв. Заміна у Малаги: Портільо вийшов замість Хоакіна.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів85 хв. Заміна у Боруссії: Хюмельс вийшов замість Гюндогана.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів83 хв. Заміна у Малаги: замість Баптісти на полі з'явився Санта Крус.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів81 хв. МАЛАГА!!! Що творить Малага! Іско і компанія вийшли в контратаку, Іско віддав приголомшливий пас на Антунеша, який вийшовши один на один з Вайденфеллером передав м'яч Елісеу. Останній без проблем перевів м'яч в порожні ворота - 1:2!

79 хв. Гетце вийшов один на один з Кабальєро, але голкіпер іспанців знову зіграв просто чудово, ногою перевівши м'яч на кутовий.

76 хв. Піщек шикарно прострілив на Ройса, який в дотик пробив по воротах Малаги, але Кабальєро зумів відбити м'яч на кутовий. Стандарт не привів до небезпеки біля воріт іспанців.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів74 хв. Заміна у Малаги: Елісеу виходить замість Дуди.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів72 хв. Подвійна заміна у Боруссії: Шахін і Шибер вийшли замість Блащіковські і Бендера.

70 хв. Дуда, перебуваючи в штрафній німців, шикарно віддав в район лінії штрафної, звідки Тулалан в дотик потужно пробив по воротах Вайденфеллера, який зумів відбити м'яч кулаками в поле.

68 хв. Блащіковські запускав Піщека в прорив по правому флангу, але останній не зміг обробити м'яч, випустивши круглого в аут.

65 хв. Черговий штрафний подала Малага, але на цей раз стандарт не був таким небезпечним, як раніше - Суботіч зіграв надійно, змусивши Баптісту порушити правила у верховій боротьбі.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів62 хв. Суддя відверто здивував. Шмельцер відверто штовхнув руками в обличчя Гамеса, при цьому зробив це в двох метрах від бокового арбітра, але суддя показав жовту картку не гравцеві Боруссії, а потерпілому. Повинна була бути червона картка для Шмельцера.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів60 хв. Хоакін втік би в небезпечну контратаку, якби Шмельцер відверто не зрубив його в центрі поля. Заслужена жовта картка гравцеві Боруссії.

58 хв. Ройс ледь не вивів на ударну позицію по центру штрафної площі Малаги Левандовскі, але Демікеліс вчасно нав'язав боротьбу поляку і відібрав м'яч.

55 хв. Двічі небезпечно подавав кутовий Гетце, але обидва рази на шляху м'яча з'являлися захисники Малаги, не дозволяючи тим самим завдати фатальний удар по своїх воротах.

52 хв. Класний момент втратив Гетце. Санчес не впорався з верховою передачею та головою підрізав м'яч так, що той потрапив прямо в ноги гравцеві Боруссії, який виходив один на один з Кабальєро, але удар у Гетце не вийшов, снаряд пролетів в двох метрах від лівої стійки.

48 хв. Другий класний штрафний у виконанні Малаги - Іско подав, Демікеліс, перебуваючи на дальній штанзі, головою переправив м'яч до Хоакіна, який пробив в дальній від воротаря Боруссії кут воріт. Вайденфеллер в приголомшливому сейві витягнув м'яч.

47 хв. Левандовскі пробивав з лінії штрафної площі - Кабальєро зіграв надійно, взявши м'яч у руки.

46 хв. Почався другий тайм, який обіцяє бути дуже напруженим. М'яч в гру ввели гравці Боруссії.

Перерва

45+1 хв. Дуда класно навісив зі штрафного, Хоакін стрибнув вище за всіх і завдав непоганий удар головою, але кіпер Боруссії впорався з небезпекою і зафіксував м'яч в руках. Після цього епізоду пролунав свисток на перерву.

44 хв. Гетце прострілив з правого флангу, але передача не вийшла. Тисне Боруссія, намагаючись завоювати перевагу ще до свистка на перерву.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів41 хв. Який гол забиває Боруссія! Німці вийшли в контратаку, Гетце віддав в центр на Ройса, той приголомшливою передачею п'ятою вивів Левандовскі на ворота Кабальєро - польський форвард свій шанс не втратив, точно пробивши в лівий нижній кут воріт.

39 хв. Левандовскі віддавав передачу на Гетце, який міг вийти один на один з Кабальєро, але арбітр зафіксував офсайд ще до того, як гравець Боруссії торкнувся м'яча.

36 хв. Дуда навішував з правого флангу, але на шляху м'яча вчасно став Сантана, вибивши м'яч в поле.

33 хв. Боруссія продовжує катати м'яч на своїй половині поля, зрідка віддаючи довгі передачі в надії на Левандовскі, але гравці іспанського клубу без проблем читають ці комбінації.

30 хв. Трохи розгубленою виглядає Боруссія. Навіть небезпечний простріл Гетце з правого флангу виглядав сумбурно, на відміну від дій захисників Малаги, які відправили м'яч на кутовий. Стандарт у виконанні Боруссії також не привів до небезпеки.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів26 хв. Ось так! Хоакін отримав м'яч біля штрафної Боруссії і лівою ногою завдав приголомшливий удар в правий нижній кут воріт Вайденфеллера - 0:1, Малага попереду!

24 хв. Левандовскі увірвався в штрафну Малаги по правому флангу, але на зустріч поляку вийшов Демікеліс, в чудовому стилі витиснувший поляка за лицьову лінію разом з м'ячем.

21 хв. Малага вперше за останні п'ять хвилин вийшла в позиційну атаку, але і вона завершилася фолом Баптішти біля чужого штрафного майданчика.

18 хв. Піщек продемонстрував феноменальну швидкість, забігаючи по правому флангу, але і її не вистачило для того, щоб наздогнати передачу Блащиковські.

15 хв. Гетце і Левандовські вибігали в непогану контратаку, Левандовскі отримав м'яч на лінії штрафного і з під захисника намагався перекинути воротаря - Кабальєро був відіграний, але м'яч пролетів в сантиметрах п'яти над поперечиною.

13 хв. Піщек класно навішував на дальню штангу, куди набігав Ройс, але Гамес вчасно перервав передачу, головою вибивши м'яч в поле. Дуже небезпечно.

Боруссія Д - Малага: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів10 хв. Бендер грубо зупинив Хоакіна, який був готовий втекти в контратаку зі своєї половини поля, за що і отримав жовту картку.

7 хв. Гетце запустив Піщека у вільний простір на правому фланзі атаки, але простріл у захисника Боруссії не вийшов - надійно зіграв Демікеліс.

4 хв. Головною ареною подій поки є центр поля, більшість подій відбувається саме там. Можна сказати, що Малага грає агресивніше, використовуючи високий пресинг.

Сьогодні Малага буде грати з подвійною мотивацією - у Мануеля Пелегріні днями помер батько, тренер прибув до Дортмунда буквально за дві години до матчу. Немає сумнівів у тому, що його гравці зроблять все для того, щоб здобути перемогу сьогодні.

1 хв. Добрий вечір, шановні читачі! Почався матч в Дортмунді. Малага виступає в біло-блакитній формі, Боруссія - в жовто-чорній.

Стартові склади команд:
"Боруссія": Вайденфеллер, Суботіч, Піщек, Сантана, Шмельцер, С. Бендер, Гюндоган, Гетце, Ройс, Блащіковскі, Левандовскі.
"Малага": Кабальєро, Гамес, Демікеліс, Серхіо Санчес, Антунеш, Камачо, Хоакін, Тулалан, Дуда, Іско, Жуліо Баптіста.