Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Стамбульський клуб практично повернув інтригу в протистоянні з "Реалом". Пропустивши на перших хвилинах від Роналду, "Сарай" відповів трьома красивими голами Ебуе, Снайдера і Дрогба. Але перед самим свистком Роналду забив вдруге.

9 квітня, 21:45
Стамбул, "Алі Самі Єн"
Галатасарай - Реал, 3:2 (перший матч 0:3)
Гол:
Ебуе, 57, Снайдер, 71, Дрогба, 72 - Роналду, 8, 90+2
Галатасарай: Муслера, Гекхан, Кайя, Ебуе, Алтинтоп, Сельчук, Мело, Рієра, Слнайдер, Дрогба, Булут
Реал: Лопес, Варан, Пепе, Коентрао, Ходира, Озіл, Ессьен, Модріч, Ді Марія, Роналду, Ігуаїн

Все, завершився цей божевільний матч.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів90+2 хв. Роналду забиває другий особистий гол. Бензема справа прострілив в район 11-метрової відмітки на Роналду, який пробив в ближній кут.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів90 хв. Арбелоа одразу отримує другу картку і залишає свою команду в меншості.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів89 хв. Заробляє Арбелоа жовту картку.

85 хв. "Реал" забрав м'яч у свої ноги і тримає суперника на відстані від своїх воріт.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів81 хв. Замість Озіла вийшов Альбиоль.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів80 хв. Елмандер виходить на поле. Ебуе під оплески залишає гру.

77 хв. "Реал" трохи в шоці. А "Сарай" на куражі намагається далі шукати щастя біля воріт Мадрида.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів73 хв. Бензема вийшов замість Ігуаїна.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів72 хв. Оце так! Ебуе справа прострілив у центр, звідки Дрогба П'ЯТОЮ відправив м'яч у ворота! Фантастика!

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів71 хв. СНАЙДЕР ВИВОДИТЬ ВПЕРЕД "ГАЛАТАСАРАЙ"!!! Неймовірно! Голландець отримав м'яч по центру воріт на лінії штрафної, прокинув м'яч між ніг Варана і сильно низом пробив Лопеса!

66 хв. Дрогба бив зі штрафного, м'яч влучив у стінку і полетів на правий фланг до Ебуе. Той подав на дальню штангу на Дідьє, який встиг туди прибігти, але удар у івуарійця не вийшов.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів63 хв. Сариоглу вийшов замість Булута.

62 хв. Снайдер! Голландець повинен був забивати! Дрогба відібрав м'яч на правому фланзі у Хедири. М'яч опинився у Коентрао, який навіщось віддав в центр власної штрафної на Пепе. М'яч португальцеві не дістався, а докотився до самотнього Снайдера, який чекав моменту на дальній штанзі. Але спроба відправити м'яч у дальній кут завершилася дуже неточним ударом.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів57 хв. Ебуе зрівнює рахунок! Снайдер зліва прострілив у центр на лінію штрафної, звідки Ебуе сильним ударом вколотив м'яч у ліву "дев'ятку".

57 хв. Неймовірно як не забиває Роналду другий гол! Контратака "Реала" завершилася тим, що Ді Мария війшов у штрафну і прострілив у центр на Роналду. Кріштіано в парі метрах від воріт прийняв м'яч і пробив. Але сфера покотилася мимо воріт.

53 хв. Набагато активніше виглядає у другому таймі "Сарай". Непогано грають флангами турки. Але "Реал" поки справляється з випадами суперника.

49 хв. А ось і перший удар у другому таймі. Амрабат зліва віддав в центр на Сельчука. І той зважився на удар здалеку. М'яч був відправлений сильно, але вище воріт.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Амрабат вийшов на поле. Він замінив Алтинтопа.

Другий тайм у Стамбулі.

Перерва.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів45 хв. Емануель Ебуе за сукупністю фолів проти Роналду отримав "гірчичник".

41 хв. Булут пробив з лінії штрафної набагато вище воріт. Нарешті, пройшла швидка комбінація у "Сарая".

38 хв. Швидко розіграли кутовий турки. М'яч опинився у Снайдера, який стояв на лінії штрафної. Голландець пробив, але Лопес спокійно забрав м'яч у свої руки.

34 хв. Сельчук виконав небезпечний штрафний. До воріт було 34 метри, але він влучив у голову Роналду, який стояв у стінці.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів31 хв. Есьен отримав пошкодження. Замість нього вийшов Арбелоа.

28 хв. Правий фланг "Реала" просто прекрасний. І Озіл, і Есьен з неймовірною легкістю обігрують суперників і створюють постійну небезпеку біля воріт Муслери.

24 хв. Роналду видав просто прекрасний пас п'ятою на хід Ді Марії в штрафну. Той пробив, але Муслера зумів витягти.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів20 хв. Ебуе і Коентрао влаштували забіг по правому флангу атаки "Галатасарая". В результаті, обидва опинилися на газоні. Хоча, Ебуе обганяв португальця. Врешті-решт, жовту картку за розмови отримав Снайдер.

16 хв. Туркам вдалося перейти середину поля. Цю можливість вони намагаються реалізувати як можуть. Вже довгий час вони кружляють навколо штрафної "Реала". Але небезпека на цьому закінчується.

12 хв. "Реал" не дає ніяких можливостей господарям поля. Дуже високий пресинг виконують мадридці. Це і змушує гравців "Галатасарая" помилятися.

Галатасарай - Реал: Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів8 хв. Кріштіано відкриває рахунок! Озіл пустив по штрафній Хедиру. Німець прострілив уздовж воріт. Роналду з`явився першим у м'яча і послав того у ворота.

7 хв. На правому фланзі атаки тримають м'яч гравці "Реала". Озіл, Есьен постійно виконують подачі в штрафну турків.

3 хв. Контратака "Реала" завершилася виходом один на один Ігуаїна. Муслера випередив аргентинця і вибив. М'яч дістався Ді Марії, який пробив по порожніх воротах. Але удар вийшов не сильним і неточним.

Команди на полі. Почався матч!

Добрий вечір, дорогі друзі. Ми починаємо онлайн трансляцію матчу "Галатасарай" - "Реал".