Боруссія - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Борусія - Шахтар. У першому матчі протистояння Борусії вдалося здобути результативну нічию у Донецьку, завдяки голу Хуммельса на 87-й хвилині матчу. Для того що б вийти в наступний раунд, "гірникам" необхідно було перемагати дортмундців на виїзді, що дуже непросто зробити. Дивитися матч Борусія - Шахтар можна було на 1+1, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:40.

Борусія - Шахтар. У першому матчі протистояння Борусії вдалося здобути результативну нічию у Донецьку, завдяки голу Хуммельса на 87-й хвилині матчу. Для того що б вийти в наступний раунд, "гірникам" необхідно було перемагати дортмундців на виїзді, що дуже непросто зробити. Дивитися матч Борусія - Шахтар можна було на 1+1, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:40.

5 березня, 21:45
Дортмунд, "BVB-Штадіон"
Борусія - Шахтар 3:0 (перший матч 2:2)

90+1 хв. Звучить фінальний свисток. "Шахтар" намагався провести останню атаку, але у гірників нічого не вийшло. Спасибі, що були з нами! Доброї ночі.

87 хв. Останні дві хвилини "Боруссія" глумливо возить м'яч на половині поля "Шахтаря". Довгий розіграш м'яча завершився невдалим ударом у бік воріт Пятова.

Боруссія - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів82 хв. Заміна у "Боруссії": Шахін вийшов замість Гюндогана. У гірників на полі з'явився Степаненко, замінивши Хюбшмана.

79 хв. Ройс обіграв чотирьох захисників гірників і вийшов на побачення з Пятовим, але не зумів влучити по воротах - пощастило "Шахтарю".

76 хв. Після подачі кутового зліва м'яч відскочив до Ракицького, який перебуваючи біля воротарської пробивав по воротах - Вейденфеллер зумів відбити удар.

71 хв. Піщек рукою зняв м'яч з голови Адріано, який виходив один на один з воротарем німецького клубу. Мало того, що зіграв рукою, так ще й відверто тримав за корпус - суддя не побачив у діях захисника порушення правил.

Боруссія - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів69 хв. Заміна у "Боруссії": Гроскройц вийшов замість Блащиковські.

66 хв. Коста навішував з лівого флангу атаки - Суботіч вибив м'яч в поле. "Шахтар" йде вперед, проте особливої гостроти у діях гірників немає.

62 хв. Ракицький пробивав головою після подачі кутового - прямо в руки Вейденфеллеру.

Боруссія - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів59 хв. Блащиковські віддав пас на Гюндогана, який пробив з лінії штрафної - Пятов відбив м'яч прямо на набігаючого Блащиковські, який без проблем відправив м'яч у ворота Пятова. Воротарський гол.

54 хв. Ройс заробив штрафний буквально в метрі від штрафної гірників. Сам потерпілий небезпечно пробивав між гравцями в стінці в лівий від Пятова кут воріт - голкіпер "Шахтаря" зумів зафіксувати м'яч в руках.

50 хв. Фернандіньо отримав пас на хід від Мхітаряна і увійшов у штрафну "Борусії", проте голкіпер німецького клубу вчасно вийшов з воріт і змусив бразильця випустити м'яч за лицьову лінію поля.

48 хв. Мхітарян прийняв м'яч на лінії штрафної німецького клубу і віддав поперек поля на Косту, який в дотик потужно пробив низом - м'яч пролетів в сантиметрах від лівої стійки.

Боруссія - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів46 хв. Заміни провели команди. У "Шахтаря" з'явився Коста, замінивши Тайсона. У "Борусії" на поле вийшов Кель, замінивши Бендера.

46 хв. Почався другий тайм в Дортмунді. Хочеться вірити, що "Шахтарю" вдасться вирівняти гру і зрівняти рахунок.

Перерва в матчі, зустрінемося через п'ятнадцять хвилин.

45 хв. Фернандіньо пробивав з лінії штрафної - Вейденфеллер у відмінному сейві перевів м'яч на кутовий, що не призвів до небезпеки.

41 хв. Ракицький обрізав пів команди в центрі поля, внаслідок чого гравці "Боруссії" виходили в контратаку 3 в 2. Левандовскі віддав на Гетце, забігаючого в штрафну, але Хюбшман вчасно вибив м'яч з під ніг гравця німецького клубу.

Боруссія - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів37 хв. Левандовскі класно втік по правому флангу від захисника "Шахтаря" і віддав шикарний простріл на Гетце, якому нічого не залишалося, крім як переправити м'яч у ворота Пятова - 2:0, поки без шансів для гірників.

34 хв. Адріано міг вийти в класну контратаку, отримавши пас з глибини від Фернандіньо, але заліз у офсайд. Мало що виходить у гірників, поки "Борусія" виглядає переконливіше.

Боруссія - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів30 хв. Кутовий з правого флангу у воріт "Шахтаря" закінчився плачевно - Сантана стрибнув вище за всіх і головою відправив м'яч у праву дев'ятку воріт Пятова - 1:0.

24 хв. Тайсон ледь не втік від захисників, але був змушений пригальмувати, відправивши м'яч трохи назад, продовживши атаку другим темпом. Снаряд опинився у Фернандіньо, який обігравшись з партнером, сам завдав удару з штрафного майданчика. Правда через брак простору і часу постріл у нього не вийшов.

21 хв. Срна виконав штрафний з правого флангу атаки - навіс капітана гірників не вийшов небезпечним.

18 хв. Бендер пробив здалеку - сильно вище воріт. Хвилиною раніше невтомний Левандовскі віддавав відмінний пас низом в штрафну гірників - Ракицький зіграв надійно.

Боруссія - Шахтар: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів15 хв. Кучер сфолив в центрі поля на Левандовскі - суддя вирішив дати попередження українцеві.

13 хв. Левандовскі вийшов один на один з Пятовим, але воротар "Шахтаря" зумів скоротити кут обстрілу і відбити м'яч. Кучер, який намагався перешкодити нападаючому німецького клубу, зіткнувся з Пятовим і отримав пошкодження.

11 хв. Тайсон закидав м'яч на Мхітаряна, який вбігав в штрафну площу "Борусії". Генріх зумів прийняти м'яч, проте простріл на набігаючого Адріано у гірника не вийшов.

8 хв. Хвилюється "Шахтар". Тейшейра в простій ситуації не зміг віддати точну передачу на Срну вибивши м'яч в аут. Німці більше атакують на перших хвилинах, "Шахтар" в чужу штрафну ще не входив.

5 хв. Тейшейра міг вибігти в небезпечну контратаку після подачі кутового біля воріт "Шахтаря", але бразильця зрубив Сантана. Суддя обмежився усним попередженням гравцеві німецького клубу.

3 хв. Ройс навішував з правого флангу на Левандовскі, набігаючого по центру штрафної - Кучер вибив м'яч на кутовий. Стандарт до небезпеки біля воріт Пятова не призвів.

1 хв. Добрий вечір, шановні читачі! Почався матч в Дортмунді. "Шахтар" грає в білій формі, "Боруссія" у чорно-жовтій. Стадіон "BVB" забитий під зав'язку, вільних місць в чаші дортмундської арени немає. Тримаємо кулаки за останнього представника України в єврокубках!

Борусія: Вейденфеллер, Суботіч, Піщек, Сантана, Шмельцер, Бендер, Гюндоган, Гетце, Ройс, Блащиковські, Левандовскі
Шахтар: Пятов, Кучер, Рац, Ракицький, Хюбшман, Фернандіньо, Тейшейра, Срна, Адріано, Мхітарян, Тайсон