Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Матч МЮ та "Реала" пройшов так, як і повинен був пройти матч таких команд - з величезною кількістю моментів, ударів, неймовірною інтригою, спірним суддівським рішенням і багатьом іншим. В результаті, програючи 1:0,"Реал" зумів забити потрібні йому два голи і вийшов у чвертьфінал Ліги Чемпмионов.

5 березня, 21:45
Манчестер, "Олд Трафорд"
Манчестер Юнайтед - Реал, 1:2 (перший матч 1:1)
Гол:
Рамос, 48 (автогол) - Модріч, 66, Роналду, 69
МЮ: де Хеа, Рафаел, Евра, Фердінанд, Відіч, Гіггз, Каррік, Нані, Клеверли, Уелбек, ван Персі
Реал: Лопес, Варан, Рамос, Коентрау, Арбелоа, Хедіра, Езіл, Алонсо, Ді Марія, Роналду, Ігуаїн

Завершився цей фантастичний поєдинок. "Реал" у чвертьфіналі.

90+2 хв. Ну як так?! Лопес витягнув ще один "смертельний" удар по своїм ворота. Після подачі кутового Відіч приклався головою по м'ячу, але воротар "Реала" сьогодні просто неймовірний.

89 хв. Кака майже забив. Бразилець з м'ячем опинився на лівому фланзі атаки і зважився на удар. Удар вийшов гарний, але голу перешкодила штанга.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів88 хв. Антоніо Валенсія вийшов замість Рафаєла.

86 хв. Роналду вирішив самостійно розібратися з захистом МЮ. По правому флангу пройшов Кріштіано, змістився до центру штрафної і пробив. Але слабко, так що, де Хеа спокійно накрив м'яч.

83 хв. Лопес врятував "Реал"! Розіграли манкуніанці кутовий і подали в штрафну. А там Руні точно пробив головою, але воротар зміг зреагувати і вибити м'яч в поле.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів81 хв. Замість Уелбека, який відбігав своє, вийшов Ешлі Янг.

80 хв. "Реал", як тільки отримує м'яч, починає "сушити" гру. Довго і монотонно вони розігрують м'яч.

76 хв. Тепер вже "Юнайтед" кинувся відіграватися. Тепер вже доданого часу не буде. МЮ врятують тільки ще два забиті м'ячі. Але забити їх буде неймовірно складно. Але манкуніанці дуже стараються.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів73 хв. Руні вийшов замість Клеверли.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів73 хв. Кака відзначився жовтою карткою.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів71 хв. Пепе вийшов на поле. Пішов відпочивати Езіл.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів69 хв. І тут же Роналду виводить "Реал" вперед! Озіл та Ігуаїн розіграли "стінку" в штрафний МЮ, Гонсало прострілив на дальню штангу, звідки Кріштіано з гострого кута забив у ворота своєї колишньої команди. Треба відзначити, що Кришті відзначати свій гол не став.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів66 хв. ЛУКА МОДРІЧ! Просто феноменальний гол забиває хорват! По центру воріт, метрів з 25-ти, він пройшов захисника і сильно пробив. М'яч від штанги влетів у ворота!

64 хв. А МЮ ще ого-го! Ван Персі завершив контратаку своєї команди непоганим ударом з лінії штрафної. Правда, прямо в руки Лопеса.

61 хв. Пішла жара! Рафаел з лінії воріт вибив м'яч після удару головою від Варана після подачі кутового. "Реал" просто втиснув МЮ у власну штрафну після видалення.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів59 хв. Арбелоа знімає з гри Моуріньо. Вийшов на поле Лука Модріч.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів56 хв. У запалі атак, Нані жорстко зустрів Арбелоа в центрі поля. Суддя вирішив, що така поведінка португальця заслуговує червоної картки. Спірне рішення.

52 хв. "Реал" одразу ж кинувся відіграватися. Бігають гравці з Мадрида навколо штрафної МЮ, намагаються розкрити захист манкуніанців. Але поки нічого не виходить.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів48 хв. МЮ виходить вперед! Серхіо Рамос зрізав м'яч в свої ворота після прострілу Нані з лівого краю штрафного. Для "Реала" нічого не змінюється - як треба було забити, так і це "треба" і залишається.

Другий тайм почався. Чекаємо голів від команд.

Ну що ж, перерва на "Олд Трафорд".

45 хв. "Реал" протягом трьох хвилин тримав м'яч у своїх ногах. Довго, але абсолютно безрезультатно. М'яч, напевно, побував у всіх гравців. Тільки за це голи не зараховують. А саме вони потрібні "галактікос".

42 хв. Райан Гіггз - це щось неймовірне у футбольному світі. Людині 39 років, а він не тільки грає в МЮ, так ще і в матчі проти "Реала" спокійно встигає за своїми набагато більш молодими опонентами. Так ще і паси роздає, від яких щелепа падає.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів38 хв. Арбелоа на чужій половині поля грубо зіграв проти Евра. Ще один "гірчичник" в матчі.

34 хв. Ось що означає гра двох великих команд. Ван Персі поборовся за м'яч на лінії штрафного. Робін зумів прийняти м'яч, розвернувся і пробив. Лопес не тільки відбив м'яч, але і з добиванням Уелбека впорався.

32 хв. Тепер Кріштіано сам віддав гострий пас. З центральної зони він вивів Ігуаїна фактично один на один, але кут,з якого аргентинець бив, був дуже гострий і де Хеа впорався з ударом.

29 хв. Ох, і гра пішла! Роналду зміг вискочити один на один, але довго підлаштовувався під м'яч португалець, і його удар заблокував захисник в підкаті. У відповідь МЮ розігнав шалену контратаку, з якою важко, але впоралися захисники "Реала".

25 хв. Ван Персі після подачі з флангу вирішив завдати удару "ножицями". Краще б він цього не робив. По м'ячу нормально не влучив. І відповідно, по воротах теж.

21 хв. Ой-ой-ой! Гіггз подав кутовий і Відіч головою пробив, але м'яч влучив у штангу, а добивання накрив Лопес.

Манчестер Юнайтед - Реал: Стенограмма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів19 хв. Евра в центрі поля не пустив Ді Марію у відрив по правому флангу. Перша картка в матчі.

15 хв. А ось і момент біля воріт "Реала". Гіггз подав в штрафну на дальню штангу, куди набіг ван Персі. Голландець з ходу пробив, але зробив це слабко, так що, захисник вибив м'яч на кутовий.

11 хв. Ігуаїн отримав м'яч від Езила по центру воріт на лінії штрафної. Гонсало спробував качнути захисника і пробив. Набагато вище воріт.

7 хв. Пока команди обмінялися тільки ударом в стінку зі штрафного від Роналду. І попаданням в офсайд від ван Персі.

3 хв. Жваво почали гру команди. Дуже швидко гравці обох команд позбуваються від м'яча. Краще, поки що, це виходить у футболістів "Реала".

Почався матч

Команди з'явилися на полі. Переповнений стадіон зустрів обидві команди оваціями.

А це Райан Гіггз, який сьогодні проведе свій 1000-й матч у кар'єрі. Фантастика!

Це Кріштіано Роналду, який розминається на рідному для себе газоні стадіону "Олд Трафорд".

"Реал" і МЮ провели в головному єврокубку чотири зустрічі. Тричі переможець згодом завойовував головний трофей. Мадридці взяли гору в півфіналі Кубка європейських чемпіонів-1956/57, а також виграли чвертьфінали сезонів 1999/00 та 2002/03. "МЮ" був сильнішим в півфіналі Кубка чемпіонів-1967/68.

Добрий вечір, шановні вболівальники. Наш сайт починає онлайн трансляцію матчу МЮ - "Реал".