Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Бенфіка - Базель. Після мінімальної поразки на виїзді Бенфіка зуміла досягти результат, якого вистачило для виходу у фінал Ліги Європи. Дивитися матч Бенфіка - Фенербахче можна було на каналі 2+2, онлайн трансляція на нашому сайті розпочалася в 22:00.

02.05. 22:00
Лісабон, "Естадіо Луз"
Бенфіка - Фенербахче 3:1 (перший матч 0:1)

Матч завершено. Бенфіка у фіналі.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+3 хв. Заміна у Бенфіки: Гайтан пішов, Родерік вийшов.

90+1 хв. Сток навішував зліва - Коркмаз вистрибнув вище всіх і пробив головою, але Артур без проблем забрав м'яч у руки.

90 хв. Соу ледь не дотягнувся до м'яча, перебуваючи прямо перед Артуром - сантиметрів не вистачило форварду Бешикташа для того, щоб опинитися на шикарній позиції для удару.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи87 хв. Заміна у Бенфіки: Урета вийшов, Кардосо пішов.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи84 хв. Еркін отримав жовту за розмови.

81 хв. Сток небезпечно пробивав з лівого кута штрафного Бенфіки - Артур витягнув м'яч з лівого кута воріт.

78 хв. Цирк почався у виконанні Бенфіки. У верховій боротьбі з Соу Артур виставив коліно, штовхнув форварда турецького клубу і впав корчачись від болю.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи75 хв. Заміна у Фенербахче: Сток вийшов замість Йобо.

73 хв. Гайтан на пару з Кардосо вийшли на побачення до Деміреля, але турецький голкіпер зіграв чудово, відбивши удар Гайтана з кількох метрів. Все б нічого, але Гайтан отримав м'яч, перебуваючи у метровому офсайді. Португальські режисери вкотре забувають показати повтор моменту, який можна було б трактувати не на користь лісабонського клубу.

70 хв. Намагається атакувати Фенербахче, але поки що дуже слабо виходить. Кюйт пробивав по воротах метрів з сімнадцяти - м'яч пролетів в трьох метрах від правої штанги.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи66 хв. Кардосо забиває третій гол. Із зони пішовшого з поля Генюла. Гарай, отримавши м'яч з кутового, проштовхнув круглого на Кардосо, який другим дотиком розстріляв ворота Деміреля.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи63 хв. Іртегюн вийшов замість Генюла.

Травма Генюла дуже важка. Футболісту надавали допомогу близько п'яти хвилин. Зі стадіону турецького футболіста відвезли на швидкій.

58 хв. Гайтан відправив Генюла в нокаут, ногою намагаючись випередити голову турецького футболіста на м'ячі.

55 хв. Соу запустив Кюйта в прорив по правому флангу, але того "з'їв" Алмейда. Навіть кутового не вийшло заробити у гравця.

53 хв. Знову провалився Циглер. На цей раз нічого критичного, лише кутовий, але лівий захисник Фенербахче постійно поступається швидким півзахисникам Бенфіки.

51 хв. Кардосо прийняв м'яч на лінії штрафного Фенербахче, розвернувся, підробив під ліву і класно пробив - м'яч пролетів в сантиметрах від лівої стійки. Не зовсім зрозуміло, чому захисники турецького клубу так спокійно дають грати Кардосо.

49 хв. Затяжна позиційна атака Бенфіки завершилася перехопленням м'яча у виконанні Саліха. Фенербахче спробував вийти в контратаку, але втратив м'яч після другого пасу.

46 хв. Розпочався другий тайм. Бенфіка знову намагається нав'язати боротьбу на половині поля Фенербахче.

Перерва

45+2 хв. Перез подавав штрафний з метрів 35-и, але стандарт явно не вийшов - м'яч полетів за лицьову.

45+1 хв. Гайтан класно навісив на Кардосо зліва - Демірель в класному стрибку взяв м'яч в руки.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи44 хв. Фенербахче втрачає Шахіна. Сюджук отримав травму в ігровому епізоді. Замість нього вийшов Топуз.

40 хв. Саліх прорвався по лівому флангу і шикарно прострілив на Соу, який набігав по центру - Соу в боротьбі з Гайтаном не дотягнувся до м'яча. Супер момент втрачає Фенер.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи35 хв. Кардосо прийняв м'яч на лінії штрафної і пробив з-під двох захисників - Демірель не зміг врятувати, м'яч влетів прямо в правий нижній кут воріт турецького клубу.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи34 хв. Жовта для Переса за балакучість.

33 хв. Бенфіка подала кутовий з лівого флангу і після сумбурних польотів між гравцями м'яч влучив у руку гравця Фенербахче. Мало не вся португальська команда пішла випрошувати пенальті у арбітра, але той стандарт не поставив.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи31 хв. Крістіан отримав жовту за грубий фол в центрі поля.

26 хв. Генюл відмінним пасом в темп запустив Соу у прорив в штрафну Бенфіки, той прийняв м'яч коліном і наступним дотиком непогано пробив з під Гарая - Артур зумів врятувати свій клуб від другого м'яча.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи23 хв. Дірк Кюйт без проблем реалізував пенальті, відправивши м'яч у лівий нижній кут воріт Артура.

22 хв. Стефан Ленуа призначив пенальті у ворота Бенфіки за гру рукою Гарая в своїй штрафній.

20 хв. Фенербахче вийшов в першу позиційну атаку, яка завершилася невпевненим пасом Крістіана на Соу, який був перехоплений.

18 хв. Перейра навішував на Кардосо перебуваючи на правому куті штрафного Фенербахче - Оскар не дотягнувся до м'яча.

15 хв. Матіч класно закидав у штрафний майданчик на хід Луїзао, той практично наздогнав м'яч, знаходячись прямо перед воротарем Фенера, але гравцеві Бенфіки не вистачило буквально кроку для того, щоб обробити круглого.

12 хв. Продовжує тиск Бенфіка. Португальці настільки задавили турків, що ті не можуть вийти зі своєї половини поля.

Бенфіка - Фенербахче: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи9 хв. Домоглася Бенфіка свого. Циглер провалив свій правий фланг. Перейра прорвався до лицьової, прострілив в центр, звідки Гайтан перевів м'яч під ліву стійку воріт Деміреля - 1:0.

8 хв. А ось і перша пожежа в штрафній Бенфіки! Гайтан прорвався по лівому флангу і класним зрячим навісом знайшов Кардосо у штрафному Фенера. Кардосо прийняв м'яч на груди і катнув круглого Лімі, який в боротьбі з Коркмазом впав, втративши стовідсотковий момент для удару.

5 хв. Сальвіо проривався по правому флангу і прострілив у центр на Гайтана. Гайтан прийняв м'яч, катнув того Кардосо, але удар у Оскара не вийшов - Демірель без проблем дістав м'яч з лівого нижнього кута воріт.

3 хв. Ліма пробивав з метрів тридцяти, але після рикошету від гравця Фенербахче м'яч прилетів прямо в руки Деміреля.

1 хв. Почався матч. М'яч у гру ввела Бенфіка!

Добрий вечір, шановні читачі! До матчу в Португалії залишилися лічені хвилини - саме час ознайомитися зі складами команд.

Склади команд:

"Бенфіка": Артур - Максі Перейра, Луїзао, Гарай, Андре Алмейда - Гайтан, Матіч, Перес - Ліма, Кардосо, Сальвіо
"Фенербахче": Волкан Демірель - Генюл, Йобо, Коркмаз, Циглер - Сельчук Шахін, Еркін, Крістіан - Кюйт, Соу, Учан.