Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

"Челсі" на класі обіграло "Базель" у півфіналі Ліги Європи. Забивши три голи на початку другого тайму, "аристократи" довели гру до переможного кінця і вийшли у фінал турніру.

2 травня, 22:05
Лондон, "Стемфорд Брідж"
Челсі - Базель 3:1, (перший матч 2:1)
Голи:
Торрес, 50, Мозес, 52, Луис, 59 - Салах, 45+1
Челсі: Чех, Іванович, Луїс, Кехілл, Аспиликуета, Бертран, Рамірес, Лемпард, Азар, Мозес, Торрес
Базель: Соммер, Восер, Шер, Сауро, Штайнхефер, Дьє, Штокер, Фрай, Салах, Ельнени, Штрелер

Дивіться онлайн трансляцію:

Все. Браво, "Челсі"! Браво, "Базель"!

90+2 хв. Швейцарці грають так, ніби у них ще є шанси щось змінити. Сміливо несуться в атаку гравці "Базеля", при цьому, показуючи яскраву техніку і непогані розіграші. Дуже гідний виступ скромної команди.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи88 хв. Дьє в центрі поля грубо підкотився під Оскара.

85 хв. Торрес забрав м'яч у захисника "Базеля" в чужій штрафній і віддав під удар Лемпарда, який добре пробив по воротах. Але не менш добре зіграв у воротах Соммер.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи81 хв. Давид Луїс свою справу зробив і з гордістю йде з поля. Виходить Натан Аке.

79 хв. Тепер Діас приклався з дальньої дистанції. М'яч, зрикошетивши від Івановича, насилу відбив на кутовий Чех.

77 хв. Зуа непогано пішов від захисника по центру воріт на лінії штрафного і низом пробив, але Чех спокійно забрав м'яч.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи75 хв. Азара змінив Мата.

73 хв. Непогана контратака швейцарців завершилася слабким ударом Дьє з-за штрафної. Мимо воріт.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи69 хв. Ще одна жовта картка для "Базеля" - Штайнхофер грубо зіграв проти Азара.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи67 хв. Шер хапав руками Торреса біля своєї штрафної.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи66 хв. У "Челсі" Рамірес йде з поля. Увійшов у гру Оскар.

63 хв. Фрай потужно пробив з-за штрафної, але м'яч стукнувся в саму хрестовину воріт. Не щастить "Базелю"...

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи62 хв. Перша заміна в матчі. У "Базеля" Штреллера і Штокера поміняли Зуа і Деген.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи59 хв. Виправляється Луїс! Просто шикарний гол забиває бразилець. Лемпард по центру воріт скинув під удар Луїсу, який закрутив м'яч з лівої у ліву "дев'ятку".

58 хв. Давид Луїс, напевно, бачив гол Шавьера в ворота "Чорноморця" з центру поля, і вирішив пробити зі штрафного на правому фланзі на центральній лінії. Соммер до воріт встиг, та і м'яч перелетів ворота.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи56 хв. Перший "гірчичник" у матчі у "Челсі". Аспиликуета біля чужої штрафної зрубав Восера.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи52 хв. І тут же Мозес виводить "аристократів" вперед. Після невдалого удару Торреса, м'яч в штрафній "Базеля" підхопив Мозес і, кострубато обігравши захисника, пробив з близької відстані повз Соммера, у якого не було шансу врятувати свою команду.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи50 хв. Зрівнює рахунок "Челсі"! Дальній удар Лемпарда з лінії штрафного Соммер зумів відбити, але на добивання прибіг Торрес, який з метра вразив порожні ворота.

47 хв. Лондонці активніше розпочали другий тайм. Розуміють підопічні Бенітеса, що ситуація може в будь-який момент обернутися для них дуже погано.

"Челсі" і "Базель" знову на полі. Другий тайм починається.

А в паралельному півфіналі "Бенфіка" виграє у "Фенербахче" з рахунком 2:1. Цей результат ще виводить турків у фінал.

І одразу ж звучить свисток. Перерва.

Челсі - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи45+1 хв. А ось вам і гол від "Базеля"! Перед самим свистком на перерву Штрелер по центру вивів Салаха один на один. І в цей раз, єгиптянин свою дуель у Чеха виграв.

44 хв. "Челсі" спокійно доводить гру до перерви, володіючи м'ячем. Але "Базель" робить все, щоб дістатися до воріт Чеха.

40 хв. Нарешті, пройшла атака "Базеля". Салах вивалився один на один з Чехом, але з його ударом Петр впорався. А добивання Штрелера влучило у захисника.

39 хв. "Базель" знову насів на оборону "Челсі". Хороші комбінації розігрують швейцарці, але явні проблеми з останнім пасом.

35 хв. Дуже круто грає лівий фланг у "Челсі". Вся небезпека походить саме звідти. Мозес і Азар сьогодні показують дуже непогану гру.

31 хв. Азар накрутив захисників на лівому фланзі і увійшов у штрафну, де красиво п'ятою віддав пас на Мозеса, який прострілив у центр штрафного. А там вже був Рамірес, але його удар з кількох метрів чарівник-Соммер знову зумів відбити.

27 хв. Штокер завдав два удари поспіль по воротах "Челсі". Перший був красивим, але не точним. А другий - точним, але слабким.

25 хв. Кехілл, вибиваючи м'яч, дуже жорстко в'їхав в ноги Штокера. Швейцарець мужньо витерпів біль і продовжив гру.

21 хв. Азар, змістившись з лівого флангу, пробив по воротах "Базеля". Але м'яч полетів прямо в руки Соммера.

18 хв. Торрес і Азар розіграли класну "стіночку" у штрафному "Базеля" і іспанець пробив низом у протихід Соммеру, але швейцарський воротар зумів зреагувати і, витягнувшись у весь зріст, дістав м'яч з кута.

17 хв. Обмінялися кількома подачами команди. Але Соммер і Чех справляються з високими пасами у власні штрафні.

13 хв. У ці хвилини "Базель" повністю домінує на "Стемфорд Брідж". Вжали вони "аристократів" на свою половину поля і намагаються швидким пасом розрізати оборону англійців.

9 хв. Торрес вивів Лемпарда один на один з Соммером. Френк пробив, але м'яч вдарився об дальню штангу і відлетів назад у поле. А повторний удар Мозеса сильним не вийшов.

5 хв. Бадьоро почали гру команди. "Базель", не обтяжений результатом, сміливо біжить на ворота Чеха, а "сині" спокійно і впевнено добираються до штрафної швейцарців, але ударів ні в тих, ні в іншіх нема.

1 хв. Після невдалого виносу м'яча захисниками "Челсі" м'яч опинився у Дьє, який в дотик навісив на лінію штрафного, звідки Штреллер з ходу пробив, але м'яч пролетів мимо воріт.

Команди на полі. Зараз почнеться перший тайм.

Добрий вечір, шановні любителі футболу. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію півфіналу Ліги Європи "Челсі" - "Базель".