Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Лондонський "Челсі" в досить вальяжному стилі обіграв з рахунком 2:1 на виїзді "Базель" і створив собі зручний результат перед матчем-відповідю.

25 квітня, 22:00
Базель, "Сент Якуб Парк"
Базель - Челсі, 1:2
Голи:
Шер, 87 (з пен.) - Мозес, 12, Луис, 90+4
Базель: Соммер, Пак Чжу Хо, Деген, Драговіч, Шер, Дьє, Штокер, Фрей, Салах, Ельнени, Штреллер
Челсі: Чех, Іванович, Коул, Луїс, Террі, Аспиликуета, Рамірес, Лампард, Азар, Торрес, Мозес

"Челсі", все таки, виграв цей матч.

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+4 хв. Неймовірно! Давид Луїс зs штрафного пробив точно в лівий від воротаря кут. Соммер не встиг відбити.

90+3 хв. Соммер творить чудеса на воротах. З метра розстрілював Террі головою голкіпера, але той зумів зреагувати і відправити м'яч на кутовий.

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90 хв. А тепер автор голу ще й жовтою карткою відзначився. Проти Мозеса сфолив Шер.

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи87 хв. І Шер забиває! Чех завалився наліво, а м'яч полетів по центу.

86 хв. Спиликуета поклав на газон Штокера у власній штрафній. Це пенальті!

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи83 хв. Давид Луїс відзначився фолом поруч зі своєї штрафної. А перед цим було дуже смішно, коли гравці "Базеля", перебуваючи всередині штрафної, намагалися втрьох проштовхнути м'яч у бік воріт Чеха. Але успіхом це не завершилося.

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи80 хв. Ще по заміні зробили команди. У "Базеля" з'явився ще один Деген замість Саллах, а у "Челсі" вийшов Оскар замість Лемпарда.

78 хв. Драговіч відібрав м'яч у своїй штрафній у Луїса і побіг в контратаку. Добігши до чужої штрафної, захисник віддав на хід Саллаху. Єгиптянин прийняв м'яч, але пробити не встиг - Чех вчасно вийшов з воріт.

74 хв. Діас на лінії штрафної обіграв Лемпарда, увійшов у штрафну і пробив на виконання в дальню "дев'ятку". Виконання підвело гравця "Базеля".

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи71 хв. У "Челсі" Мата поміняв Азара.

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи70 хв. Драговіч в центрі поля двома ногами стрибнув у Торреса.

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи69 хв. Ешлі Коул занадто довго вводив м'яч з-за бокової лінії.

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи66 хв. Знову у "Базеля" заміна. Суа змінив Ельнени.

65 хв. Кількість браку в передачах у обох команд просто неймовірно висока. Практично кожен третій пас не знаходить адресата.

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи61 хв. Заміна у "Базеля". Дьє змінив на полі Діас.

58 хв. Після подачі кутового Чех не дістав до м'яча, але Штреллер не потрапив по м'ячу, який несподівано долетів до нього.

54 хв. А тепер стійка воріт врятувала вже швейцарців! Азар пройшов захисника на лівому фланзі і увійшов у штрафну. Еден віддав зрячий пас у центр штрафної на Торреса, який з ходу пробив по воротах. Але Соммера підстрахувала стійка.

52 хв. Активніше почали другу половину швейцарці. Але гравці "Челсі" досить високо зустрічають суперника, через це, при помилці, лондонці моментально виходять в атаку.

48 хв. Штанга врятувала "Челсі"! Штокер обігрався в стінку з Штреллером і пробив з центру штрафної, але м'яч стукнувся об ліву штангу і вилетів назад у поле.

Почався другий тайм. Будемо сподіватися, що друга половина буде веселіше першої.

Перерва.

45 хв. Мозес у контратаці вивів Азара один на один з Соммером, але бельгійця підвела техніка, і м'яч полетів мимо воріт.

44 хв. Довго розігрують м'яч швейцарці. Не знаючи, що робити, просто пасуются то в центрі поля, то на своїй, то на чужій половині поля.

40 хв. Террі отримав коліном по голові від Ельнени. Ніякого порушення, але ветерану дуже неприємно.

36 хв. Як дітей обігрують гравці атаки "Челсі" своїх опонентів. Римирес пройшов по лівому флангу і віддав назад на Азара, той повернув у штрафну на Мозеса, але удар бразильця Соммер зумів відбити.

34 хв. Красива атака "Челсі" завершилася ударом Торреса з-за штрафної. Соммер забрав м'яч.

32 хв. Торреса вивів на ударну позицію Азар. Іспанець убрав захисника, але удар Фернандо прийшов у захисника.

30 хв. Начебто, гра виглядає непогано, але порівняно з півфіналами Ліги Чемпіонів, цей поєдинок виглядає дуже невиразно.

26 хв. Гра "Челсі" прямо дихає спокоєм і впевненістю. Якщо є можливість, хтось з півзахисників несеться у контратаку, а так, загалом, досить рівно ведуть гру підопічні Бенітеса.

22 хв. "Челсі" намагається остудити запал розбігавщихся швейцарців. Намагаються гості довго розігрувати м'яч, щоб суперник побільше пограв у відборі. Тому що, "Базель" вичухався і почав продавлювати захист "аристократів".

18 хв. Шер дуже сильно пробив зі штрафного по центру воріт. Чех насилу зреагував і відбив м'яч на кутовий.

16 хв. А "Базель"-то, явно не чекав такого сценарію. Сподівалися швейцарці на контратаки, а тепер самим треба забивати.

Базель - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи12 хв. "Челсі" виходить вперед! Все досить прозаїчно. Лемпард подав кутовий і Мозес головою відправив м'яч у ворота Соммера.

11 хв. "Базель" більше володіє м'ячем. Але володіння це формальне - м'яч катається по власній половині полі і в центрі поля.

7 хв. Досить жорстко грають команди у відборі. Але суддя дозволяє грати, не зупиняючи гру.

3 хв. Активно почали гру команди. Після розіграшу кутового Ельнени подав у штрафну, але м'яч зрізався і полетів за комір Чехові. Але м'яч перелетів як голкіпера, так і ворота.

Команди на полі. Поїхали!

Добрий вечір, дорогі друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Ліги Європи "Базель" - "Челсі".