Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Просто неймовірна гра у виконанні "Баварії" призвела до того, що "велика і могутня" "Барселона" була розгромлена в Мюнхені з рахунком 4:0.

23 квітня, 21:45
Мюнхен, "Альянс Арена"
Баварія - Барселона, 4:0
Гол:
Мюллер, 25, 82, Гомес, 49, Роббен, 73
Баварія: Нойер, Лам, Боатенг, Данте, Алаба, Швайнштайгер, Хаві Мартінес, Роббен, Мюллер, Рібері, Гомес
Барселона: Вальдес, Алвес, Бартра, Піке, Альба, Хаві, Бускетс, Іньєста, Педро, Мессі, Санчес

Розгром "Барси" завершено. Спасибі, що були з нами.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+2 хв. Іньєста поряд з власною штрафною сфолив на Мартинесе.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів89 хв. Альба кинув м'яч в обличчя Роббена. Нерви...

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів88 хв. Рібері відправився відпочивати. Шачирі вийшов на останні хвилини.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів86 хв. Санчес грубо зупинив Роббена.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів83 хв. По заміні зробили тренери обох команд. У німців Пісарро змінив Мюллера, а у "Барси" Вілья поміняв Педро.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів82 хв. МЮЛЛЕР! Це просто щось неймовірне! Після прострілу з флангу від Алаби Томас Мюллер з метра відправив м'яч у порожні ворота!

81 хв. Просто неймовірний момент втрачає Мюллер. В ході контратаки він вискочив один на один, але Вальдес врятував ворота.

77 хв. Бартра виявився з м'ячем в декількох метрах від воріт Нойєра після подачі штрафного. Але занадто розхвилювався молодий захисник і відправив м'яч на трибуни.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів73 хв. Фантастика! Роббен забиває третій м'яч. У контратаці Рібері пронісся від своєї штрафної до чужої і віддав на Мюллера, який продовжив направо на Роббена, який вбіг в штрафну і пробив низом повз Вальдеса.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів71 хв. Маріо Гомес йде з поля. Замість нього вийшов Густаво.

69 хв. Перший удар по воротах Нойера завдала "Барса". Після подачі кутового Бартра пробив головою, але Нойер не спав і забрав м'яч в свої рукавички.

66 хв. Піке при відборі м'ячі біля своєї штрафної підсковзнувся, що дало простір для Мюллера. Але від несподіванки, той не встиг віддати пас в штрафну, тому що м'яч у нього відібрав Іньєста.

62 хв. "Барса" заволоділа м'ячем і намагається добратися до воріт Нойєра, але поки що, у них нічого не виходить. Максимум, слабкі простріли на удачу в флангів.

58 хв. Бастіан Швайнтштайгер подав штрафний, після якого Роббен завдавав небезпечного удару по воротах головою. М'яч пролетів мимо воріт.

56 хв. Рібері не зміг влучити по воротах з хорошої позиції після рейду і пасу Роббена.

53 хв. Мюллер пройшов уздовж лінії штрафної і пробив з правої в лівий кут від себе кут. Не потрапив німець у ворота.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів49 хв. Другий гол влітає у ворота "Барси"!!! Маріо Гомес з метра забиває м'яч в сітку воріт після пасу головою Мюллера!

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів47 хв. Мартінес звалив в центрі поля свого опонента Іньєсту.

Другий тайм на "Альянс Арені".

За весь перший тайм "Барса" не завдала ЖОДНОГО удару в площину воріт "Баварії".

Перерва

43 хв. "Басра" активізувалася в останній час. Більше агресії стало в діях каталонців. Мессі і Іньєста бігають, як очманілі, але підступитися до воріт Нойера у них поки не виходить.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів39 хв. Бартра вже теж відзначився "гірчичником". Грубо він зіграв проти Мюллера.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів37 хв. Маріо Гомес звалив на газон Мессі.

33 хв. Знову гра рукою в штрафній "Барси". Цього разу Бускетс допоміг собі після удару головою Данте. Суддя знову вирішив епізод на користь гостей.

29 хв. Педро прострілив з правого флангу, але Данте в падінні не дав м'ячу дійти до Мессі, який набігав в центрі штрафної.

Баварія - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів25 хв. Мюллер відкриває рахунок! Данте після подачі Роббена з правого флангу скинув м'яч на дальню штангу, звідки Мюллер головою з гострого кута відправив м'яч у ворота.

20 хв. А баварцям практично неможливе вдалося. Відібрати і не повертати м'яч каталонцям - справа дуже складна.

16 хв. Мартінес змістився до воріт і смачно пробив по воротах. М'яч зупинила рука Піке, але суддя порушення не помітив.

13 хв. Остаточно видно малюнок сьогоднішньої гри. Сюрпризом це не назвеш. "Барса" багато тримає м'яч, робить багато передач, а німці воліють на високий пресинг і швидкі контратаки.

9 хв. А тепер настав час каталонців напрягати оборону суперника. Багато тримають м'яч гравці "Барселони" на половині поля "Баварії", але до ударів або небезпечних моментів справа не доходить.

5 хв. А поле в Мюнхені дуже мокре. Складно на такому газоні грати в дрібний пас, який так любить "Барса".

2 хв. А ось і перший момент. Гомес увійшов з м'ячем в штрафну і п'ятою скинув назад під удар Роббена, який пробив по воротах. Вальдесу довелося рятувати свою команду.

Команди на полі. Гра почалася!

Добрий вечір, друзі. Ми починаємо трансляцію півфіналу ЛЧ Баварія - Барселона. Чекаємо просто шикарного матчу.