Баскетбольні єврокубки: БК «Київ» і БК «Донецьк» перемогли, «Азовмаш» програв

Відбулися матчі чергового туру в розіграші Єврочелендж кап і Єврокубку. У Єврочеленджі столичний БК «Київ» переграв на своєму майданчику кіпрський «Керавнос» з рахунком 70:62, БК «Донецьк» також у себе удома був сильнішим від румунського клубу «Плоєшті» - 86:74. А в Єврокубку маріупольський «Азовмаш» програв на виїзді італійському клубу «Терамо» з рахунком 77:85.

У групі Н столичний БК «Київ» приймав аутсайдера групи - кіпрський «Керавнос». Першу чверть кияни досить легко виграли з рахунком 18:12, проте друга і треті десятихвилинки пройшли в рівній боротьбі, про що говорить і рахунок на табло - 19:19 і 17:18 відповідно. Та все ж в завершальній чверті господарі знову взяли гру під контроль, виграли останній відрізок з рахунком 16:13 і перемогли в матчі - 70:62. У іншому матчі групи Н французький «Роанн» переграв удома хорватський «Загреб» з рахунком 95:66.

Положення команд в групі Н:

1. «Роанн» - 3 гра / 6 очок

2. БК «Київ» - 3 / 5

3. «Загріб» - 3 / 4

4. «Керавнос» - 3 / 3

БК «Донецьк» грав на своєму майданчику проти румунського «Плоєшті». Перша чверть залишилася за гостями - 21:19, проте після цього ініціативою заволоділи донеччани і наступні три чверті залишилися за ними - 28:19, 14:12 і 25:22 відповідно. У результаті - перемога БК «Донецьк» з рахунком 86:74. У іншому матчі групи Е російський «Єнісей» програв на своєму майданчику бельгійському «Льєжу» з рахунком 78:84.

Положення команд в групі Е:

1. «Льєж» - 3 гра / 5 очок

2. «Єнісей» - 3 / 5

3. БК «Донецьк» - 3 / 5

4. «Плоєшті» - 3 / 3

В той же час маріупольський «Азовмаш» зазнав чергової поразку в розіграші Єврокубку. Маріупольці на виїзді програли італійському клубу «Терамо» з рахунком 77:85. У іншому матчі групи А німецька «Альба» вдома переграла турецький «Галатасарай» з рахунком 87:77.