Баскетбольна суперліга: БК «Київ» обіграв вдома «Кривбасбаскет»

Відбулися матчі чергового туру української баскетбольної суперліги. Баскетбольний клуб «Київ» приймав на своєму майданчику «Кривбасбаскет» і переміг з рахунком 80:75.

Перша чверть повністю залишилася за господарями майданчика і, як результат, на першу перерву команди пішли за рахунку 23:16 на користь киян. У другій десятихвилинці сильнішими вже були гості і виграли її з рахунком 23:15. І все ж після великої перерви кияни показали, хто в домі хазяїн. Третю чверть вони досить впевнено виграли з рахунком 25:18 і дозводили собі трохи розслабитися в завершальній десятихвилинці - 17:18. У результаті - перемога БК «Київ» з рахунком 80:75.