Баскетбольна суперліга: БК «Київ» і «Азовмаш» зазнали поразок

Відбулися матчі чергового туру української баскетбольної суперліги. Столичний БК «Київ» програв на виїзді «Говерлі», а маріупольський «Азовмаш» програв на виїзді «Кривбасбаскету».

Почали поєдинок кияни досить непогано, і виграли першу чверть з рахунком 17:11. Проте другу десятихвилинку гості провалили, програвши її з рахунком 9:21. Третя чверть пройшла в рівній боротьбі - 21:21, а завершальний відрізок матчу залишився за гостями - 21:16. У результаті - перемога «Говерли» з рахунком 69:68.

Маріупольський «Азовмаш» грав на виїзді проти криворізького «Кривбасбаскету». Перша половина залишилася за господарями майданчика - 20:16 і 22:20 по чвертях. Третю десятихвилинку упевнено виграли маріупольці - 19:8, проте завершальна чверть залишилася за господарями - 29:20. У результаті - перемога «Кривбасбаскету» з рахунком 79:75.