Баскетбольна суперліга: БК «Київ» і «Азовмаш» впевнено перемогли

Відбулися матчі чергового туру української баскетбольної суперліги. Маріупольський «Азовмаш» розгромив на виїзді МБК «Миколаїв» з рахунком 105:85, а столичний БК «Київ» також на виїзді виявився сильнішим за команду «Дніпро-Азот» - 77:56.

«Миколаїв» почав матч дуже упевнено і виграв першу чверть з рахунком 27:19. Проте далі чемпіони країни перехопили ініціативу і виграли наступні три десятихвилинки з рахунком 21:13, 32:16 і 33:29 відповідно. У результаті - впевнена перемога «Азовмашу» з рахунком 105:85.

БК «Київ» тримав гру під контролем протягом всього матчу, не давши суперникові ні єдиного шансу. Про це говорять і цифри на табло: перші три чверті залишилися за гостями з Києва - 20:10, 21:15, 16:11 відповідно, а завершальний відрізок матчу завершився внічию 20:20. У результаті - перемога «Києва» з рахунком 77:56.