Баскетбольна суперліга: БК «Київ» та «Азовмаш» здобули перемоги

Відбулися матчі чергового туру української баскетбольної суперліги. Столичний БК «Київ» на виїзді переграв южненський «Хімік», а маріупольський «Азовмаш» у рідних стінах був сильнішим запорізького «Ферро-ЗНТУ».

Кияни заволоділи перевагою з самого початку матчу і впевнено виграли перші три чверті - 18:20, 17:23 і 10:23 відповідно. Заключна десятихвилинка пройшла в рівній боротьбі, про що говорить і рахунок на табло - 15:15. У результаті - перемога БК «Київ» з рахунком 81:60.

«Азовмаш» також не мав особливих проблем в домашньому матчі проти «Ферро-ЗНТУ». Першу чверть маріупольці виграли 25:15, проте другий десятихвилинка залишилася за гостями - 18:15. Після великої перерви господарі майданчика довели матч до впевненої перемоги - 23:21 і 18:15 перемога в 3-й і 4-й чвертях відповідно і, як результат, «Азовмаш» здобув перемогу з рахунком 81:69.