Баскетбольна суперліга: БК «Київ» і «Азовмаш» перемогли

Відбулися матчі чергового туру української баскетбольної суперліги. Столичний БК «Київ» і маріупольський «Азовмаш» в черговий раз перемогли.

Кияни грали на виїзді проти южненського «Хіміка». Перші дві чверті пройшли при явній перевазі гостей, про що говорить і рахунок на табло - 24:16 і 28:19 відповідно. Лише після великої перерви господарі майданчика трохи активізувалися і виграли дві останні частини матчу - 22:16 і 26:24. Проте цього опинилося недостатньо для того, щоб врятувати поєдинок. У результаті - перемога БК «Київ» з рахунком 92:83.

«Азовмаш» грав на виїзді проти «Говерли» і отримав досить важку перемогу. Перші дві чверті виграли господарі - 23:20 і 17:14, а третю десятихвилинку виграли гості - 24:23. Переломною стала завершальна чверть, яку мариупольці виграли з рахунком 23:14, отримавши, таким чином, перемогу в матчі.