ru ua

Азаров обіцяє нові звільнення у зв'язку зі снігопадом (відео)

Автор: RBC.UA
Хвиля кадрових рішень за підсумками подолання наслідків негоди ще не завершилася. Про це на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.

Хвиля кадрових рішень за підсумками подолання наслідків негоди ще не завершилася. Про це на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото), передає кореспондент РБК-Україна.

"Треба, щоб керівники міських служб брали на себе відповідальність і проявляли більше ініціативи. На жаль, не всі продемонстрували професіоналізм і відповідальність. Тому кадрове рішення по окремих керівниках міського господарства обгрунтоване і справедливе. А після завершення ліквідації наслідків стихії ми вимогливо розглянемо питання про відповідальність інших працівників і керівників", - сказав прем'єр-міністр.

Разом з тим, він подякував рятувальникам і шляховикам, комунальникам і військовим, співробітникам органів внутрішніх справ і залізничникам, енергетикам, медикам і добровольцям - "всім, хто цілодобово, в екстремальних умовах, по боргу або по совісті, організовано і мужньо протистояли стихії".

Читайте також: Наслідки стихії - перший заступник голови КМДА Мазурчак пішов у відставку, ще двох чиновників звільнено

Нагадаємо, вчора голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов прийняв відставку першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака. Крім того, він звільнив главу "Київавтодору" Георгія Глинського і начальника головного управління КМДА з надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного.

Також Попов поклав персональну відповідальність за стабільну роботу міста під час можливого паводку на директора департаменту міського впорядкування і збереження природного середовища Сергія Садового.

Опозиція при цьому однозначно вимагає відставки самого Попова, закликаючи того не перекладати всю провину на заступників. Попов, на думку опозиції, повинен добровільно подати у відставку через непрофесіоналізм виконавчої влади Києва в подоланні наслідків негоди. Про це заявив глава фракції "Удар" Віталій Кличко, його підтримала глава фракції "Батьківщина" в Київраді Тетяна Меліхова. З подібною заявою виступив народний депутат Анатолій Гриценко з "Батьківщини", який сказав, що раніше Попов краще справлявся зі своїми обов'язками, а зараз не здатний вирішувати насущні проблеми.

Читайте також: До Києва знову обмежений в'їзд вантажного транспорту (фото, відео)

Нинішній снігопад обернувся колапсом для транспортної системи Києва. Столиця простояла в пробках майже добу з п'ятниці на суботу. Понеділок був оголошений вихідним для того, щоб полегшити роботу комунальних служб, проте вчора і сьогодні Київ знову стояв - пробки досягали 10 балів.

У Києві і столичній області негода почалася 22 березня. До вечора п'ятниці вона набула характеру надзвичайної ситуації - єдиним працездатним видом громадського транспорту залишилося метро, на дорогах утворилися багатокілометрові і багатогодинні затори. Реакцію міської влади в опозиції назвали недостатньою і запізнілою.

Читайте також: Пробки в Києві почали зменшуватися

Стихія стихла в неділю вранці. Це дало можливість частково відновити рух громадського транспорту. Такої кількості опадів за період метеорологічних спостережень впродовж зимового періоду взагалі не спостерігалося з 1881 р. Циклон, що викликав снігопад, кілька днів тому покинув територію України, проте боротьба з його наслідками ще далеко не закінчена.