Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Арсенал вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з другого місця в групі В, Баварія в груповому етапі програла лише БАТЕ. Сьогодні команди зіграють перший матч за право виходу в наступний етап плей-офф. Ще матч цікавий тому, що протистояння цих команд можна сприйняти як битву футбольних систем - німецької і британської. Дивитися матч Арсенал - Баварія можна було на каналі 2+2, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:40.

19 лютого, 21:45
Лондон, "Емірейтс"
Арсенал - Баварія, 1:3

Звучить фінальний свисток на "Емірейтс". "Арсенал" за всіма статтями поступився "Баварії". Спасибі, що були з нами!

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів90 хв. Жовта для Лама за підкат на лівому фланзі біля своєї штрайної. Уоклот вирішив крутити м'яч у ворота, проте його хитрість не увінчалася успіхом. На тлі пониклих уболівальників "Арсеналу" оператори демонструють радісних фанатів "Баварії". Над "Емірейтс" звучать переможні пісні "Баварії".

85 хв. Позиційні атаки "Арсеналу" ні до чого небезпечного не приводять, захисники "Баварії" без проблем нівелюють всі потуги лондонців.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів80 хв. Манджукіч, забивши гол, відправився відпочивати, поступившись місцем на полі Маріо Гомеса.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів77 хв. "Баварія" знімає питання про переможця сьогоднішнього матчу. Роббен віддав блискучий пас на хід Ламу, який у свою чергу прострілив на лінію воротарської, де Манджукіч спокійно переправив м'яч в сітку воріт Щесни - 1:3.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів74 хв. Замість Крооса вийшов Луїс Густаво. Хвилиною раніше Росіцкі шикарним прострілом вивів на удар Жиру, який з лінії воротарської пробив прямо в Нойєра. Пощастило "Баварії".

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів72 хв. Заміни у "Арсеналу": Росіцкі і Жиру замість Подольскі і Ремсі.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів67 хв. Подольскі отримав жовту картку, вдаривши по ногах Роббена. Через хвилину отримав жовту Ремсі за фол проти Мюллера біля своєї штрафної. Стандарт узявся виконувати Швайнштайгер, але м'яч після його удару пролетів над лівою дев'яткою воріт Щесни.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів63 хв. Заміна у "Баварії": замість Франка Рібері вийшов Арьєн Роббен.

61 хв. Рібері заробив штрафний біля лівого кута штрафної площі лондонців, однак навіс у Крооса не вийшов - Мертезакер вибив м'яч в поле.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів57 хв. Мюллер все-таки отримав жовту, зрубивши гравця "Арсеналу" на правому фланзі. Штрафний у виконанні Уолкота міг призвести до ще одному голу у ворота німецького клубу, проте Нойер на цей раз зіграв надійно, зумівши вибити м'яч в поле кулаками.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів54 хв. Після подачі кутового з правого флангу Подольскі вибрав найбільш вдалу позицію, з легкістю переправивши м'яч в порожні ворота "Баварії" - Нойер грубо помилився на виході.

50 хв. Ремсі потужно пробив з лінії штрафної "Баварії", однак його удар прийняв на себе захисник німецького клубу. Неймовірно, але гравці "Арсеналу" до цього часу не нанесли жодного удару в площину воріт "Баварії".

Уточнення від сайту Уєфа - Мюллер не отримував жовту картку в першому таймі, британські телевізійники помилилися.

46 хв. Почався другий тайм. М'яч в гру ввели гравці "Баварії". Замін у обох команд, судячи з усього, немає.

Лунає свисток на перерву. "Арсенал" йде у підтрибунне приміщення під незадоволений гул "Емірейтс"

45 хв. Удару головою Манджукіча не вистачило сантиметрів для того, щоб потрапити в правий нижній кут воріт Щесни. Геніальним пасом відзначився Мюллер, знайшовши форварда відмінним навісом метрів з тридцяти п'яти.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів39 хв. Дещо комічно виглядають навісні подачі на Тео Уолкота, який поступається в зрості кожному із захисників німецького клубу. Заради справедливості варто відзначити атаку "Арсеналу" - будь на місці Уолкота той же Жиру, захисникам німців не було б так легко. Хвилиною раніше отримав жовту Швайнштайгер.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів37 хв. А ось і перша жовта картка для німців - Мюллер сфолив в центрі, зриваючи контратаку "Арсеналу".

35 хв. Після небезпечного штрафного у форот "Баварії" Мертезакер опинився на ударній позиції в центрі штрафної площі, однак його удар в один дотик встиг заблокувати ван Бюйтен.

29 хв. І знову Уолкот вийшов в контратаку, однак Касорла не встиг на непоганий пас на загострення в штрафну Нойєра. "Арсеналу" явно не вистачає нападника, за Уолкотом банально не встигають його ж партнери.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів23 хв. Артета отримав жовту за грубий підкат на чужій половині поля. Так само, як і Санья, тільки на іншому фланзі. "Баварія" забиває, "Арсенал" вбиває.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів22 хв. Санья отримав жовту за грубий підкат на чужій половині поля. Нерви гравців Венгера здають.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів21 хв. Лам подав кутовий справа, знайшовши передачею ван Бюйтена, який головою розстріляв ворота Щесни, але кіпер зумів відбити м'яч, але той по нещастю потрапив на Мюллера, який переправив круглого у сітку - 0:2 без шансів для "Арсеналу", принаймні поки що.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів15 хв. Вермален отримав жовту за небезпечний підкат поряд з лінією своєї штрафної. Сам стандарт не приніс небезпеки воротам "Арсеналу", Швайнштайгер пробив дуже неточно.

13 хв. Уолкот один вивів "Арсенал" в контратаку, однак підтримки від партнерів Тео так і не дочекався - в результаті потенційно небезпечна контратака перетворилася в невдалий навіс Санья з правого флангу.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів8 хв. Шикарний гол забиває "Баварія". Кроос, перебуваючи на лінії штрафного, отримав хитрий пас з флангу, який повністю відрізав захисну лінію "Арсеналу" і в одне торкання потужно пробив по центру воріт - Щесни не зміг зреагувати.

4 хв. Касорла класно відкрився на правому фланзі під час контратаки і отримав передачу, після чого небезпечно прострілив низом в штрафну "Баварії". Після рикошету від Лама м'яч покотився в напрямку воріт, але Нойер зумів зафіксувати його в руках.

1 хв. Почався матч в Лондоні. Заповнений "Емірейтс" готовий гнати своїх улюбленців вперед. М'яч в гру ввели гравці "Арсеналу", які грають у традиційних червоно-білих кольорах. Футболісти "Баварії" грають в чорній формі.

Стали відомі стартові склади команд:

Арсенал: Щесни, Санья, Мертезакер, Вермален, Косельни, Артета, Вілшир, Уолкотт, Ремсі, Касорла, Подольскі
Запасні: Манноне, Дженкінсон, Діабі, Росіцкі, Окслейд-Чемберлен, Кокелен, Жиру.
Баварія: Нойер, Данте, ван Бюйтен, Лам, Бадштубер, Мартінес, Мюллер, Алаба, Швайнштайгер, Кроос, Манджукіч
Запасні: Штарк, Рафінья, Роббен, Шачірі, Густаво, Тимощук, Гомес.