Порту - Малага: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

"Порту" володіло весь матч просто тотальною перевагою. Але забили португальці тільки один раз - на початку другого тайму Моутіньо переправив у ворота м`я після класного пасу Сандро.

19 лютого, 21:45
Порту, "Драгао"

Порту - Малага, 1:0
Гол:
Моутиньо, 56
Порту: Елтон, Данило, Отаменді, Мангала, Алекс Сандро, Фернандо, Лучо Гонсалес, Жоау Моутіньо, Ізмайлов, Варела, Мартінес
Малага: Кабальєро, Веллигтон, Демікеліс, Серхіо Санчес, Антунеш, Тулалан, Итурра, Хоакін, Іско, Жуліо Баптішта, Санта Крус

"Порту" перемогло. А "Малазі" доведеться в матчі-відповіді дуже постаратися, щоб пройти далі. Результат цілком прийнятний, а ось гра...

Порту - Малага: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+2 хв. У "Порту" замість Данило вийшов Кашту

90 хв. Заробили штрафний наприкінці матчу гравці "Малаги". Вгадайте, який результат? Саме ні-я-кий.

86 хв. Санта Круз тільки з допомогою фолу зміг позбутися від опіки Отаменді. Дуже сумно виглядає "Малага" у всіх лініях поля. Крім захисту, напевно.

82 хв. Ось вже більше 80-ти хвилин "Порту" тисне суперника. Не дає нічого створити іспанським гравцям. Просто фантастика.

Порту - Малага: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів78 хв. Баптішта і Итурра пішли. Вийшли Пуазон і Комачо.

Порту - Малага: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів75 хв. Итурра поруч зі своєї штрафної сфолив на Итсу. Жовта картка півзахисникові.

Порту - Малага: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів70 хв. Ізмайлов на сьогодні награвся. Замість росіянина на полі з'явився Атсу.

67 хв. Зовсім не виходить нічого в атаці у "Малаги". Дуже важко дається їм переміщення з м'ячем по полю. А забивати-то, іспанцям треба.

Порту - Малага: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів63 хв. Замість Хоакіна вийшов Портилья.

62 хв. Забивши, "Порту" продовжує напружувати захист суперника. Не хочуть зменшувати темп португальці. А "Малазі" зараз не дуже легко.

Порту - Малага: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів58 хв. Варела пішов споля. Замість нього вийшов Родрігес.

Порту - Малага: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів56 хв. "Порту" нарешті забило. Прекрасну розрізну передачу з лівого флангу атаки віддав Сандро і Моутіньо, випередивши всіх захисників, пробив між ніг Кабальєро.

53 хв. Варела подав з лівого флангу на дальню штангу, звідки Ізмайлов у падінні намагався переправити м'яч у дальній кут. Неточно, але якщо б потрапив, то Кабальєро був безсилий.

51 хв. "Малага" зробила вилазку на чужу половину поля. Подача зі штрафного, простріл і кутовий - ось результат цього атакуючого дійства.

47 хв. Продовжує "Порту" гнути свою першотаймову лінію - в постійній атаці знаходяться португальці.

Повертаємося на "Драгао". Другий тайм у сьогоднішньому матчі.

Матч красивий. Правда, моментів немає, на жаль. Будемо чекати другий тайм, в якому їх буде більше. Принаймні, ми в це віримо.

45 хв. Ізмайлов вирішив перед перервою вирішив показати себе у всій красі. По центру воріт на лінії штрафної він обіграв захисника і пробив в лівий кут воріт. Не влучив росіянин по воротах. А було б красиво.

42 хв. Перейшла "Малага" центр поля. Єдине, чого домоглися іспанці - це аут недалеко від штрафної. Повністю закривають їх по всьому полю гравці "Порту".

38 хв. Зовсім розвалюється комбінаційна гра в "Малаги". Ставка на контратаки поки не працює. По суті, два паси не можуть зв'язати іспанці.

34 хв. Мартінес класно прийняв м'яч в штрафній після довгого пасу з центру поля. Форвард пробив, але Санчес встиг підставити ногу. Тисне "Порту", тисне.

30 хв. Хороший день сьогодні у Джексона Мартінеса. М'яч просто "клеїться" до його ніг. Двох суперників у штрафній "Малаги" він пройшов і скинув назад на лінію штрафної, звідки Моутіньо вирішив пробити. Прямо в руки Кабальєро.

26 хв. 65 проти 35 - такі відсотки володіння м'ячем. "Порту" практично "з'їло" суперника. Але "Малага", схоже на те, сама віддала того суперникові, а сама намагається грати на контратаках.

22 хв. Дуже швидко обидві команди переходять центр поля. І у "Порту", і в "Малаги" достатньо гравців, які на швидкості можуть пройти кількох суперників. Але ось з останнім пасом справи йдуть гірше. Але виглядає гра дуже класно.

18 хв. А ось і перший момент, про який можна сказати "небезпечний". "Порту" подав кутовий, Варела виграв верхову боротьбу і пробив в дальній кут. Неточно, але динамічно.

15 хв. Дуже багато боротьби в матчі. Не грубої, а націленої точно на м'яч. І найголовніше, практично без фолів. Боротьбу за вільний простір зараз ведуть команди. Поки "Порту" виглядає більш привабливо.

11 хв. Мартінес класно прибрав захисника і мало не вискочив на побачення з Кабальєро, але м'яч занадто далеко відлетів від ноги форварда "Порту". Захисник заволодів сферою.

7 хв. А ось і "Малага" вирішила показати, що не приїхала до сусідів на екскурсію. Частіше по правому флангу грають іспанці, де особливо доводиться трудитися Хоакіну. Техніка у хлопця є, а ось завершити свої дії чимось конструктивним йому поки не вдається.

3 хв. "Порту" з перших хвилин матчу почали тиснути суперника. Повільно поки португальці розігрують м'яч, але вже доводять справу до подач і ударів. Поки без результату, але настрій "драконів" дуже серйозний.

Пролунав гімн Ліги Чемпіонів на "Драгао". Починаємо!

Добрий вечір, дорогі друзі! Ми починаємо онлайн-трансляцію матчу Ліги Чемпіонів між "Порту" з Порту і "Малагою" з Малаги.