ru ua

Apple надала доступ користувачам iPhone до карт Google

Автор: RBC.UA
У ніч на 13 грудня в магазині AppStore з'явився додаток Google Maps для iPhone. Версію навігаційного сервісу можна скачати безкоштовно.

У ніч на 13 грудня в магазині AppStore з'явився додаток Google Maps для iPhone. Версію навігаційного сервісу можна скачати безкоштовно.

Власники "яблучних" гаджетів отримали можливість скачати програму взамін некоректно працюючого додатка Apple Maps. Таким чином, одному з головних конкурентів Apple - корпорації Google - вдалося повернутися в смартфони користувачів, довівши якість власних послуг.

Читайте також: Карти Apple можуть бути небезпечні для життя, - поліція Австралії (фото)

Скандал з додатком Apple Maps вибухнув у вересні 2012 р. Виконавчий директор корпорації Apple Тіму Куку (на фото) довелося вибачитися перед покупцями iPhone 5 за сервіс. Наступник Стіва Джобса навіть порадив споживачам користуватися сервісами конкурентів, використовуючи додатки Bing, MapQuest і Waze, а також карти Google або Nokia.

Читайте також: Глава Apple вибачився перед покупцями за помилки в навігаційних картах

Кук заявив тоді, що корпорація Apple прагне створювати продукти світового класу, однак, запустивши нові карти, фахівцям не вдалося виконати поставлене завдання. Після цього фахівці корпорації приступили до переробки програми.

Експерти прогнозують, що програма Google Maps незабаром може стати одним з найпопулярніших додатків, чому значною мірою посприяє роздратування користувачів, викликане некоректними картами від Apple.

Нагадаємо, у вересні Apple перестала використовувати карти Google, замінивши їх своєю власною програмою. Однак користувачі відразу ж стали скаржитися на численні помилки, погана якість зображення та неправильні пропоновані маршрути. Спочатку Apple виступила на захист своєї програми, заявляючи, що вона "переконана в якісності карт". Проте незабаром компанія змінила свою точку зору і опублікувала на своєму сайті вибачення.

Читайте також: iPhone 5 розчарував половину споживачів, - дослідження (фото)

Apple надала доступ користувачам iPhone до карт Google Apple надала доступ користувачам iPhone до карт Google
Так виглядає місцевість на карті Google Так виглядає місцевість на карті Apple

Скандал навколо карт Apple вже призвів до відставки декількох топ-менеджерів компанії.