Презентація iPhone 5 відбудеться 12 вересня

У пресу просочилися дані про дату виходу нового iPhone. Як повідомляє Bloomberg презентація нового гаджета відбудеться 12 вересня.

У пресу просочилися дані про дату виходу нового iPhone. Як повідомляє Bloomberg презентація нового гаджета відбудеться 12 вересня.

Не виключено, що в цей же день публіці буде представлений і новий iPad mini - невелика версія популярного планшетника.
Називається і дата початку офіційних поставок - 21 вересня.

Офіційно в Apple ніяк не коментують інформацію. Тим не менш, раніше були припущення, що нові пристрої повинні з'явитися восени, щоб пік їх продажів припав на зимові розпродажі. Однак точна дата поки не називалася.

Повідомляється, що новий iPhone буде мати більший екран і більш тонкий корпус.

Apple змінить дизайн найбільш продаваного смартфона вперше з 2010 р., коли вона представила iPhone 4. Оновлений в минулому році, 4S, був на вигляд таким же, як і попередня версія.

Зазначимо, що від iPhone5 очікують багато змін. Серед іншого, очікується, що екран смартфона буде ширший, а корпус тонший. Очікується, що Apple додасть спеціальний мікрочіп, за допомогою якого можна моментально оплачувати покупки. Також в новій моделі може бути вбудована 4G LTE-мережа, яка дозволяє розвивати більш швидку швидкість в порівнянні з попередніми і т.д.

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, аудіоплеєрів і телефонів. Організація продає частину своєї продукції через свою власну мережу магазинів, які розташовані в США, Канаді, Великобританії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. осіб. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м. Купертіно (штат Каліфорнія). Чистий прибуток Apple за підсумками 9 місяців 2011-2012 фінансового року (ФР), що завершилися 30 червня ц.р., виріс на 73,6% - до 33,5 млрд дол в порівнянні з показником в 19,3 млрд дол за аналогічний період роком раніше. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся