Підсумок матчу АІК - Дніпро в Лізі Європи

"Дніпро" підтримав переможний почин "Металіста" в Лізі Європі і теж переміг. При тому, перемога у дніпрян вийшла вольовою - Калініч зрівняв рахунок після гола Даниельссона. Мандзюк зрівняв цифри на табло після точного удару Гаетома. Але останню крапку в матчі поставив Селезньов, на гол якого шведи не змогли нічим відповісти.

4 жовтня, 22:00
Стокгольм, "Ромунда"
АІК - Дніпро, 2:3
Гол:
Даніельссон, 6, Гаетом, 45 - Калініч, 41, Мандзюк, 74, Селезньов, 82
АІК: Туріну, Бакман, Карлссон, Юханссон, Даніельссон, Лалавеле, Ібрахім, Густавссон, Лоренцон, Карикари, Гойтом
Дніпро: Лаштувка, Мазух, Мандзюк, Стринич, Жуліано, Коноплянка, Чеберячко, Ротань, Алієв, Калініч, Селезньов

Все! Вітаємо "Дніпро" з перемогою і першим місцем у групі. Гарний тиждень для українського футболу.

90+2 хв. Карлссон міг зрівняти рахунок. Але йому не вистачило точності після удару з центру штрафної після ауту з флангу.

87 хв. Йоханссон дуже грубо наступив на Артема Федецького. Арбітр нічого в діях шведа не побачив.

Підсумок матчу АІК - Дніпро в Лізі Європи82 хв. ГООЛ!!! Селезньов скористався помилкою захисника, який скинув головою м'яч на хід українцеві, і той пробив точно повз кіпера, виводить "Дніпро" вперед!

Підсумок матчу АІК - Дніпро в Лізі Європи78 хв. Лоренцон штовхнув у спину Матеуса. Жовта картка шведу.

Підсумок матчу АІК - Дніпро в Лізі Європи75 хв. Заміна у шведів - Бангура замінив Карикари. У дніпрян Алієва змінив Кравченко.

Підсумок матчу АІК - Дніпро в Лізі Європи74 хв. Гол! Знову зрівнює рахунок "Дніпро". Стринич подав з лівого флангу і Мандзюк головою переправив м'яч у ворота.

Підсумок матчу АІК - Дніпро в Лізі Європи66 хв. Заміни пішли. У "Дніпра" замість Мазуха вийшов Матеус. А у АІКа - Мутумба замінив Густавссона.

59 хв. Жуліано пробив з лінії штрафної. Турин, як завжди, на місці.

53 хв. Калініч "запоров" ще один момент. Хорват з м'ячем опинився у відмінній пробивній позиції, але Турина з ударом Ніколи впорався.

50 хв. Добре пробив Ротань із-за меж штрафної. Але не точно.

Підсумок матчу АІК - Дніпро в Лізі Європи46 хв. Заміна у "Дніпра". Федецький вийшов замість Чеберячко. Захисника замість захисника випускає Рамос.

Почався другий тайм у Швеції. Давай, "Дніпро".

Свисток на перерву. Дивно, "Дніпро" грає краще господарів, але програє. Будемо сподіватися, що у другому таймі справедливість восторжествує.

Підсумок матчу АІК - Дніпро в Лізі Європи45 хв. Знову пропускає "Дніпро". Гаетом з лінії воротарської переправив м'яч з прострілу з правого краю штрафного.

Підсумок матчу АІК - Дніпро в Лізі Європи41 хв. Гол! Зрівнює рахунок "Дніпро". Калініч втік від спіткнувшигося захисника на побачення з воротарем і ударом низом реалізував момент.

40 хв. Шведи втекли в контратаку і Карикари дуже небезпечно пробив по воротах. Лаштувка на місці.

37 хв. Калініч картинно впав в штрафній АІКа. Пенальті немає. І правильно.

31 хв. Яким чином не забив Калініч? Коноплянка вивів хорвата один на один з Туриной, але Нікола примудрився пробити мимо воріт з дуже вигідної позиції.

28 хв. Гра вирівнялася. "Дніпро" заспокоївся і АІК кілька разів сходив в атаку. Без моментів біля обох воріт.

21 хв. Притиснув господарів до своїх воріт "Дніпро". Кілька дуже небезпечних подач в штрафну не призвели до ударів, але напругу створюють.

16 хв. Неймовірний сейв створює Туріна. Коноплянка подав з флангу і Калініч впритул бив по воротах, але шведський воротар зміг врятувати свою команду.

11 хв. Добре виглядають шведи. Незважаючи на гол, продовжують атакувати. "Дніпро", схоже, ще не відійшов від шоку.

Підсумок матчу АІК - Дніпро в Лізі Європи6 хв. Гол у ворота "Дніпра"! Даніельссон зловив м'яч на ногу після винесення дніпровських захисників.

3 хв. Нервово почали матч команди. Багато штовхаються і борються. "Дніпро" більше атакує, але доставити м'яч в штрафну у них не виходить.

Стартував матч у Стокгольмі. Будемо сподіватися, що "Дніпро" продовжить позитивний виступ українських клубів у єврокубках на цьому тижні.