"Сокіл" програв третій матч серії плей-офф

У напруженій боротьбі київський "Сокіл" поступився в овертаймі третього матчу чвертьфінальної серії білоруської Екстраліги "Хімволокну".

Після того, як в перших двох іграх, які проходили на ковзанці "Сокола" у Броварах клуби обмінялися перемогами і в Могильові всі починали "з чистого листа", обидві команди почали зустріч дуже обережно, намагаючись і в першу чергу забезпечити недоторканність власних воріт.

І така тактика принесла свої плоди "Соколу" на 7 хвилині зустрічі, коли київські хокеїсти, граючи в меншості, зусиллями Романа Сальникова відкрили рахунок у матчі. До кінця першого періоду, як і в другому і в більшій частині третій, глядачі голів не побачили.

Але, на жаль, перемогу в цьому матчі здобули господарі майданчика. На 57-й хвилині хокеїсти "Хімволокна", граючи в більшості, зрівняли рахунок і перевели гру в овертайм, на 4-й хвилині якого "Сокіл" пропустив другу шайбу і знову пропустив суперників в серії вперед 2:1.

Завтра суперники проведуть ще одну зустріч, яка, в разі перемоги білорусів стане останньою для "Сокола" в цьому сезоні. У разі перемоги українських хокеїстів, команди проведуть 5-й матч серії в Броварах.

Нагадаємо, що серія триває до 3-х перемог однієї з команд.