Ліга чемпіонів: «Баварія» обіграла «Манчестер Юнайтед», «Ліон» виграв у «Бордо»

У Європі відбулися два матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Мюнхенська «Баварія» обіграла на своєму полі англійський «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2:1, а французький «Ліон» також у рідних стінах був сильнішим від «Бордо» - 3:1.

Англійці почали матч дуже потужно і вже на першій хвилині вийшли вперед. Нані навісив м'яч зі штрафного, і Руні, який опинився зовсім один, розстріляв ворота Бутта. Англійці не збиралися зупинятися на досягнутому, і до перерви створили ще кілька відмінних можливостей для того, щоб збільшити рахунок. Спочатку все той же Руні міг оформити «дубль», проте не дозволив йому цього зробити ван Буйтен, а ще через кілька хвилин Нані, навішуючи з флангу, влучив у поперечину. Лише до середини тайму німці активізувалися і мали декілька непоганих моментів для того, щоб зрівняти рахунок, проте до перерви результат не змінився. У другому таймі господарі виглядали активнішими та їх активність принесла результат на 77-й хвилині матчу, коли Рібері зі штрафного зрівняв рахунок. А коли суддя був готовий дати свисток на перерву, Оліч, вийшовши один на один з ван де Саром, не залишив шансів голкіперу «МЮ». У результаті - перемога «Баварії» з рахунком 2:1.

У іншому матчі ігрового дня французький «Ліон» приймав на своєму полі земляків з «Бордо». У дебюті матчу Лісандро вивів господарів поля вперед, проте через чотири хвилини Шамах зрівняв рахунок. Ще до перерви Бастос знову вивів вперед «Ліон», а під завісу поєдинку все той же Лісандро з пенальті поставив крапку в матчі - перемога «Ліона» з рахунком 3:1.

Сьогодні відбудуться ще два чвертьфінальні поєдинки. Лондонський «Арсенал« прийме на своєму полі іспанську «Барселону», а італійський «Інтер» в рідних стінах прийме московський ЦСКА.

Поєдинки у відповідь відбудуться 7 квітня.