Українська прем'єр-ліга стала 18-ою у світовому рейтингу національних чемпіонатів

Міжнародна федерація футбольної статистики та історії (IFFHS) оновила свій рейтинг національних чемпіонатів. Українська прем'єр-ліга зайняла 18 місце, трохи відставши від російського чемпіонату.

Лідером, як і раніше, залишається чемпіонат Англії. Титул кращої ліги світу належить англійській Прем'єр-Лізі вже 11 років. Друге місце зайняла іспанська примера. На третьому - італійська серія А.

Всього до рейтингу увійшли чемпіонати 129 країн.

Україна

Міжнародна федерація футбольної історії і статистики (МФФИИС) (англ. International Federation of Football History & Statistics - IFFHS) - організація, ведуча хроніку історії футболу. Вона була заснована в 1984 році і базується в Бонні, Німеччина.

З 1991 року організація займається щомісячним ранжуванням клубів світу. Ранжування враховує результати континентальних і міжконтинентальних змагань, матчі національних чемпіонатів і національних кубків, починаючи з 1/16 фіналу.

Нагадаємо, що на початку лютого IFFHS опублікувала останню версію свого клубного рейтингу. Київське "Динамо" в ньому зайняло 20 місце, "Шахтар" - 55-й, "Металіст" - 59-й.