"Олімпіакос" став кращим баскетбольним клубом Європи

Московський ЦСКА програв "Олімпіакосу" у фіналі баскетбольної Євроліги. Матч завершився з рахунком 61:62.

Армійці мали перевагу впродовж трьох відрізків матчу і солідний очковий відрив. В'язка гра у першій чверті та солідний ривок у другій дозволили московської команді відчути близькість перемоги і розслабитися.

Після великої перерви ЦСКА перетворив 14 очок переваги у 19, однак дожимати суперника не став. Греки спочатку скоротили відставання до 13 очок, змусивши армійців нервувати, а до середини 4-ї чверті і зовсім звели його до нуля.

За 10 секунд до кінця матчу Рамунас Шишкаускас не реалізував два штрафні кидки, а ось греки свою можливість використовували і вирвали перемогу.

"Олімпіакос" показав силу свого характеру і витягнув цю гру. Звичайно, не можна відпускати команду, коли ведеш 19 очок. Але можна тільки зняти капелюха перед суперником, який зіграв сьогодні в прекрасний баскетбол, особливо в другій половині", - сказав зоряний форвард ЦСКА Андрій Кириленко.