«Металіст» пробився в груповий етап Ліги Європи

Харківський «Металіст» пробився в груповий етап розіграшу Ліги Європи. У відповідному матчі плей-офф кваліфікаційного раунду підопічні Мирона Маркевича зіграли внічию з кіпрською «Омонією» - 2:2.

Не дивлячись на виїзну перемогу з рахунком 1:0, почали матч активніше саме харків'яни. Провівши декілька не особливо небезпечних моментів, господарі поля в середині першого тайму мали чудовий шанс для того, щоб вийти вперед, проте голкіпер перевів м'яч на кутовий після небезпечного удару Хав'єра Клейтона зі штрафного. Ближче до середини першого тайму гості вирівняли гру і почали проводити свої атаки. В одній з них вони мали право розраховувати на гол, проте харків'яни зуміли відбитися.

Зі стартових хвилин другої половини матчу кіпріоти великими силами пішли вперед і на 60-ій хвилині зуміли вийти вперед. Леандро де Алмейда, скориставшись неузгодженістю Березовчука і Старцева, уразив порожні ворота. Через чотири хвилини рахунок став 2:0 на користь гостей. Аврам переграв Вілягру, виконав передачу на Ренхіфо, який і забив в порожні ворота. Здавалося, все для «Металіста» втрачено, проте підопічні Мирона Маркевича знайшли в собі сили для того, щоб відігратися. Спочатку на 66-ій хвилині Девіч замкнув передачу з кутового, а ще через п'ять хвилин Хав'єр, після передачі все того ж Девіча, зрівняв рахунок.

Як не старалися гості вирвати перемогу, нічого у них не вийшло. У результаті - нічия 2:2 і за сумою двох матчів в груповий етап Ліги Європи вийшов «Металіст».