"Київстар" придбав 100% акцій компанії "Українські радіосистеми"

Компанія "Київстар" придбала 100% акцій компанії "Українські радіосистеми". Офіційна операція відбулася 1 жовтня ц.р., повідомляє прес-служба "Київстару".

Компанія "Київстар" придбала 100% акцій компанії "Українські радіосистеми". Офіційна операція відбулася 1 жовтня ц.р., повідомляє прес-служба "Київстару".

Раніше "Українські радіосистеми" належали афілійованим з "Київстаром" компаніям: Wintop Management Limited, Cradel Investments ltd, Cellcroft Holdings, Crayola Properties і Crisden Holdings (всі - Кіпр) - по 20% у кожної.

Читайте також: НКРЗІ вилучила в "Українських радіосистем" код мережі мобільного зв'язку 68 і переоформила його на "Київстар"

"Київстар", "Українські радіосистеми" і "Голден Телеком"(обидва - бренд "Білайн") входять в українську бізнес-одиницю міжнародного телекомоператора VimpelСom Ltd. "Білайн" знаходиться в процесі об'єднання з компанією "Київстар".

Читайте також: Altimo купила 14,8% акцій VimpelCom за 3,6 млрд дол

Акціонерами компанії є російська Altimo і норвезька Telenor. Останній належить 39,5% голосуючих акцій. Після угоди частка Савіріс становить 3,5% голосуючих акцій. Ще 6% голосуючих акцій належить кіпрському офшору Bertofan Investments, що знаходиться під мандатом міжнародної інвестиційно-консалтингової групи EastOne українського бізнесмена Віктора Пінчука. Чистий прибуток VimpelCom по МСФО за II квартал 2012 р. виріс на більш ніж в 2 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2011 р. - до 488 млн дол. Виручка оператора за звітний період досягла 5 млрд 745 млн дол, що на 4% більше, ніж роком раніше.

Як повідомлялось, EBITDA об'єднаного "Київстар" у ІІ кварталі 2012 р. знизилася на 10% - до 1,63 млрд грн. Чиста операційна виручка "Київстару" за звітний період знизилася на 1% - до 3,247 млрд грн, загальні операційні витрати збільшилися на 9% - до 1,616 млрд грн, EBITDA маржа знизилася на 4,6 п.п. - до 50,2%.

Компанія пояснює зниження EBITDA збільшенням "операційних витрат, пов'язаних із зростанням трафіку і зростанням витрат на утримання мереж, які збільшилися на 10% в порівнянні з аналогічним періодом 2011 р."

Інвестиції "Київстар" у ІІ кварталі 2012 р. виявилися на рівні аналогічного періоду 2011 р. - 462 млн грн. "Інвестиції в основному були спрямовані на збільшення ємностей для забезпечення зростаючого трафіку мобільної мережі, а також на розвиток фіксованого інтернету за технологією FTTB", - відзначає прес-служба компанії.

Зазначимо, що показник EBITDA "Київстару" в 2011 р. виріс на 5% - до 6.9 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся