Чистий прибуток "Київміськбуду" в 2011 р. від основної діяльності склав 136 млн грн. Відповідну інформацію повідомили в прес-службі компанії.
Чистий прибуток "Київміськбуду" в 2011 р. від основної діяльності склав 136 млн грн, 30% від цієї суми буде виплачено акціонерам у вигляді дивідендів. Відповідну інформацію повідомили в прес-службі компанії.
У 2011 р. компанією збудовано 17 будинків загальною площею 260 тис. кв. метрів (123,3% до показника минулого року). Зведення жодного з житлових будинків адресної програми в Києві не призупинялось.
Як йдеться в повідомленні прес-служби, адресна програма житлового будівництва на 2012 р. сформована. Заплановано введення 14 будинків (230 тис.885 кв. метрів житла). Із зазначеного обсягу в місті Києві буде введено до експлуатації 13 будинків загальною площею 216 тис. 272 кв. метри. Новоселами стануть 2 тис. 667 родин.
Також зазначається, що за 2009-2011 рр. у Києві та регіонах України "Київміськбуд" ввів в експлуатацію 42 багатоповерхівки площею 669 тис. кв. метри.
За 2009 р. було побудовано 15 будинків площею 198,2 тис. кв. метрів; за 2010 р. - 10 будинків площею 211 тис. кв. метрів, що становить 106,4% до рівня попереднього року.
Нагадаємо, вчора повідомлялося, що на посаду голови "Холдингової компанії "Київміськбуд" призначений Ігор Кушнір.
Варто відзначити, що 14 червня 2011 р. Вищий господарський суд України (ВГСУ) залишив у силі рішення Київського апеляційного господарського суду про визнання недійсним рішення Київської міської ради від 27 липня 2007 р., яке дозволяло приватизацію 80% пакету акцій територіальної громади міста Києва у статутному фонді АК ХК "Київміськбуд".
Раніше, 24 березня 2011 р., Київський апеляційний господарський суд визнав право власності АТ ХК "Київміськбуд" на пакети акції 34-х господарських товариств, які входять до складу холдингу.
Відзначимо, Генеральною прокуратурою України (ГПУ) проведено перевірку законності реєстрації Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) України та її територіальним управління у м. Києві додаткових емісій акцій підприємств, які входять до акціонерного товариства холдингова компанія "Київміськбуд". Встановленою, що реєстрацію додаткових випусків акцій ВАТ "Домобудівний комбінат №4", ВАТ "Київоздоббуд", ВАТ "Будмеханізація", ВАТ "Трест "Київміськбуд №3" проведено з порушенням законодавства, що призвело до зменшення (розмивання) часток холдингу в цих підприємствах у шість і більше разів. З огляду на викладене, Генпрокуратурою до Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку на відповідні свідоцтва про реєстрацію додаткових емісій вказаних товариств 8 листопада ц.р. принесено протести, які перебувають на розгляді.
Нагадаємо, в жовтні 2010 р. Госпсуд Києва визнав територіальну общину Києва в особі Київради власником 80% акцій холдингової компанії "Київміськбуду".
Позов ГПУ був задоволений частково: визнано право власності акцій, які складають 80% в основному фонді АТ ХК "Київміськбуд", за територіальною общиною міста, але було відмовлено в частині визнання недійсним договір купівлі-продажу від липня 2009 р.
Раніше, 2 вересня ц.р. голова Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) України Дмитро Тевелєв повідомив про завершення перевірки на предмет виявлення фактів відчуження пакету акцій ВАТ ХК "Київміськбуд". За його словами, муніципальний пакет акцій "Київміськбуду" в липні 2009 р. у розмірі 80% був проданий за 114 млн 75 тис. грн на Українській універсальній торговельній біржі компанії «Новий регіон».
Холдингова компанія "Київміськбуд" - найбільша будівельна компанія України. До складу холдингу входять 40 відкритих акціонерних товариств, в яких "Київміськбуд" володіє від 26% до 30% акцій, 6 дочірніх підприємств, 51 підприємство - на правах асоційованих членів.