"Динамо" З - "Динамо" К: нічия зі знаком плюс, нічия зі знаком мінус

Крунослав Юрчич на післяматчевій прес-конференції радів першому забитому м'ячу в груповому етапі Ліги Чемпіонів, Олексій Михайличенко говорив про відсутність футболу у вчорашньому матчі та про втрачену перемогу.

Наставник загребського "Динамо" Крунослав Юрчич прокоментував результат матчу 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти одноклубників з Києва.

"Ми повинні бути задоволені. Ми всі чекали цього гола і залікові бали, і ось, нарешті, були винагороджені. Хочу подякувати всім, хто прийшов на стадіон у цю жахливу погоду. Також хочу сказати спасибі попередньому тренеру Анте Чачичу, який працював з командою більшу частину сезону. Ми і далі будемо старанно працювати, щоб гідно виступати в Лізі чемпіонів.

Погода вплинула на тактичний малюнок нашої гри. Я випустив Івана Крстановича, оскільки довелося багато грати верхи, і це виявилося правильним рішенням. Наприкінці першого тайму ми пропустили дивний гол і подумали: "тільки не це знову. Проте гравці віддали на полі всі сили, так що я задоволений".

Помічник головного тренера київського "Динамо " Олексій Михайличенко також дав коментар "сніговій битві" в Загребі:

"Думаю, такий матч коментувати дуже легко. Скажу два слова, оскільки гри як такої не було. Була боротьба, характер, удача певною мірою - це головні складові сьогоднішньої гри. "Динамо" (Загреб) швидше пристосувалося до такого поля, вони мали шанси відкрити рахунок. Можливо, випадок допоміг нам забити в кінці першого тайму, але і господарі також завдяки удачі, і не тільки, забили нам на останній хвилині.

Загалом можу повторити, що гру коментувати не варто. Завершили виступ у груповому турнірі Ліги чемпіонів, і дуже шкода, що втратили перемогу, коли вона була настільки поруч. Можна сказати, самі допомогли суперникові забити перший м'яч у груповому турнірі. Вони ставили перед собою завдання позбутися нулів в турнірній таблиці - як у графі "перемоги", так і в графі "забиті м'ячі". Одне їм вдалося зробити, інше - ні. От і все".

Нагадаємо, матч "Динамо" Загреб - "Динамо" Київ відбувся вчора. Матч, який за телекартинкою більше нагадував хокей, завершився з рахунком 1:1.