"Динамо" обіграло швейцарців, "Металіст" зіграв внічию з поляками

В рамках підготовки до другої частини сезону київське "Динамо" і "Металіст" зіграли товариські матчі. Кияни обіграли швейцарський "Люцерн" 3:2, а "Метал" розіграв з польським "Пястом" бойову нічию 2:2.

Динамо - Люцерн 3:2
Голи
: Цуріков, 42, Аруна, 54, Мехмеді, 73 - Андрист, 45, Готелі, 85
Динамо: Шовковський (Коваль, 26), Люлька (Данило, 46), Виду, Михалик (Хачеріді, 46), Селін (Тайво, 46), Велозу (Гармаш, 46), Сидорчук (Аруна, 46), Цуріков (Мехмеді, 46), Кранчар (Богданов, 46), Кравець (Безус, 46), Ярмоленко (Вукоєвич, 59)

Кияни відкрили рахунок в кінці першого тайму. Люлька з флангу подав на дальню штангу, звідки Цуріков головою відправив м'яч у ворота суперника. Швейцарці буквально відразу відповіли - Андрист точно пробив з лінії штрафної.

Два наступних голи були створені Адміром Мехмеді і Лукманом Аруной. Спочатку швейцарець прострілив на нігерійця в штрафну, звідки Лукман забив. Потім вже Аруна віддав в центр на швейцарця і той, по дорозі обігравши захисника, забив третій гол для киян.

Наприкінці матчу "Люцерну" вдалося скоротити відставання - Готелі замкнув головою навіс з флангу.

Металіст - Пяст 2:2
Голи
: Жажа, 38 (з пенальті), 42 - Матрац, 12, Азацький, 51 (у свої ворота)
Металіст (перший тайм): Горяінов - Вильягра, Березовчук, Торсильери, Фініньо, Едмар, Торрес, Соса, Марлос, Шав'єр, Жажа
Металіст (другий тайм): Шуст - Шелаєв, Торсильери, Азацький, Пшеничних, Шарпар, Краснопьоров, Торрес, Бланко, Вілліан, Кристальдо

Незважаючи на перевагу протягом всього матчу, харків'яни не змогли піти з поля переможцями.

Поляки відкрили рахунок на початку матчу після подачі кутового. "Металіст" відігрався завдяки пенальті, який заробив Хав`єр, а реалізував Жажа. Бразилець забив у другий гол для "Метала" сьогодні. Марлос прострілив, а Джексон замкнув подачу.

У другому таймі поляки зрівняли рахунок - Цацман пробив здалека і м'яч, зачепивши Азацького залетів у ворота.