"Баварія" і "Боруссія" сильнішого не виявили (відео)

У заключному матчі суботньої програми 32-го туру німецької бундесліги зустрічалися дортмундська "Боруссія" і "Баварія". Ці команди, нагадаємо, на минулому тижні оформили собі право зіграти у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА. Однак генеральна репетиція фіналу найсильнішого єврокубкового турніру переможця не виявила.

Команди з 90 хвилин для взяття воріт суперника використовували лише перші 23. На 11-й хвилині Кевін Гросскройц використав подачу Якуба Блащіковскі і вразив ворота "Баварії". А через 12 хвилин свій гол забив Маріо Гомес. Асистував йому бразильський захисник Рафінья.

Наступні гольові моменти в матчі глядачі побачили після тридцятої хвилини, коли Роберт Левандовскі не зміг переграти Мануеля Нойєра. А наприкінці першого тайму Гомес міг оформити дубль.

Драматичний момент трапився через годину після старту матчу, коли господарі отримали можливість пробити пенальті гостям за гру рукою у штрафному майданчику, але воротар виручив свою команду після удару Левандовскі.

А через 5 хвилин Рафінья був вилучений з поля і залишив "Баварію" в меншості, після чого команди дограли напружений матч.

У підсумку 1:1 і найсмачніше команди залишили глядачам на фінал Ліги. Відбудеться він 25 травня у Лондоні.