«Азовмаш» став чемпіоном України з баскетболу

Маріупольський «Азовмаш» став чемпіоном України з баскетболу. У п'ятому матчі фінальної серії маріупольці на виїзді обіграли столичний «Будівельник» з рахунком 77:70.

За рахунку в серії 2:1 на користь «Азовмаша», кияни зуміли вирвати на виїзді перемогу з рахунком 77:74 і отримали додаткову перевагу у вигляді домашнього вирішального матчу. І почали кияни досить непогано, вигравши першу і другу чверті з рахунком 20:19 і 16:14 відповідно. Проте після великої перерви все перекинулося з ніг на голову. Спочатку гості виграли третю десятихвилинку з рахунком 18:17, а після цього впевнено провели завершальну чверть, вигравши її 26:17 і, таким чином, виграли матч - 77:70 і серію з рахунком 3:2. У результаті - маріупольський «Азовмаш» став семикратним чемпіоном України.

Раніше повідомлялося, що запорізький «Ферро-ЗНТУ» в матчах за третє місце був сильніше столичного БК «Київ», вигравши серію з рахунком 3:0.

У матчах за 5-6 місця «Кривбасбаскет» обіграв «Говерлу» з рахунком 3:1. У матчах за 7-8 місця «Дніпро» з рахунком 3:0 в серії обіграв «Одесу».