ru ua

Мешканка Англії три роки простояла на одній нозі

Автор: RBC.UA
Мешканка англійського міста Телфорд страждає від рідкісної хвороби. Через неї 36-річна Джоан Дей три роки простояла на одній нозі.

Мешканка англійського міста Телфорд страждає від рідкісної хвороби. Через неї 36-річна Джоан Дей три роки простояла на одній нозі. Про це повідомляє РБК з посиланням на Daily Mail.

У британки діагностували дистонію - недуга, при якій відбувається постійне або спазматичне мимовільне скорочення м'язів. Ця хвороба розвинулася у Д.Дей після аварії в 1989 р., коли вона зламала суглоб на лівій руці. М'язові судоми, що виникли згодом, призвели до того, що хвора три роки простояла на одній нозі, підібгавши іншу, оскільки не могла випрямити кінцівку через спазми. З цієї причини її назвали жінкою-фламінго.

Крім того, через дистонію її ліве плече припало до щоки. Це виглядає так, як ніби британка утримує телефонну трубку біля вуха плечем, без допомоги рук. Вона також не могла нормально розмовляти протягом деякого часу.

Д.Дей перенесла 60 операцій і приймає безліч ліків, проте лікування поки не принесло їй відчутної користі. Відзначимо, що вона не потребує сторонньої допомоги і сама може справлятися з повсякденними справами.