Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Зеніт весь матч провів на воротах Базеля, зумів забити в першому таймі, залишив суперника в меншості, влучив у штангу, пробив пенальті. Але не зміг забити доситатньо, хоч і переміг. Базель продовжує свій дивний єврошлях.

14 березня, 19:05
Санкт-Петербург, "Петровський"
Зеніт - Базель, 1:0 (перший матч 0:2)
Гол:
Вітсель, 30
Зеніт: Жевнов, Анюков, Алвеш, Ломбертс, Губочан, Денисов, Вітсель, Широков, Данні, Кержаков, Халк
Базель: Соммер, Деген, Пак Чжу Ху, Драговіч, Шер, Кабрал, Штокер, Діас, Ель Ненни, Штреллер, Салах

Зеніт перемагає, але далі проходить Базель.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90 хв. Бухаров змінює на полі Витселя.

86 хв. Бистрова звалили у власній штраной швейцарці. Це пенальті, який бездарно пробив Широков. Соммер ногами відбив м`яч.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи84 хв. Замість Данні вийшов Файзулін.

83 хв. Штанга врятувала Базель! Данні і Широков зуміли увійти в штрафну справа. Аргентинець накинув м'яч на ногу Бистрова, який точно пробив у дальній кут. Але м'яч відскочив назад у поле від штанги.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи79 хв. Вітсель, Широков і Фрай відзначилися "гірчичниками" за розмови.

76 хв. Як тільки що не забив Зеніт?! Бистров пройшов по правому флангу, увійшов до штрафної і прострілив. М'яч полетів на дальню штангу, де був Данні, який не зміг влучити у ворота з декількох метрів.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи73 хв. Бруно Алвеш йде з поля. На "Петровський" виходить Бистров.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи72 хв. Денисов втратив м'яч у центрі поля і руками притримав Саллах.

69 хв. Дуже схоже, що Зеніт узяв невелику перерву в своїх атаках. Ні, вони продовжують атакувати, але тієї напруженості, яка була раніше, немає.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи65 хв. Саура виходить замість Штреллера.

63 хв. Просто неймовірний тиск відчуває оборона Базеля. Дальні удари, простріли з обох флангах йдуть постійно. Але захисники поки справляються. А чи надовго їх вистачить?

60 хв. Правий фланг Зеніту просто розриває оборону суперника. В черговий раз Анюков і Халк вийшли на простір зліва від воріт Соммера. Але простріл знову вибили захисники.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи56 хв. Деген ліктем зустрів на правому фланзі Данні.

54 хв. Анюков влетів у штрафну, йому туди віддав м'яч на хід Данні, і півзахисник сильно пробив у ближній кут. Але сильно - не значить точно.

51 хв. Базель, як і очікувалося, практично повним складом знаходиться на своїй половині поля. Але це абсолютно не заважає швейцарцям швидко виходити з оборони і намагатися створити щось біля воріт Жевнова.

48 хв. Ох! Міг Базель зрівняти рахунок. Саллах вивів один на один з Жевновим Ель Ненни, той обіграв голкіпера, але влучити по порожніх воротах не зміг.

Стежимо за другим таймом, друзі.

Завершився перший тайм.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи45+1 хв. Діаз грубо зіграв у центрі поля проти Данні. Це попередження, яке стало другим для півзахисника. Залишає свою команду в меншості на весь другий тайм.

45 хв. Анюков пройшов по правому флангу і прострілив у штрафну, звідки Данні пробив, але м'яч від ноги захисника полетів на кутовий.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи41 хв. Діаз поклав на газон Витселя недалеко від власної штрафної.

38 хв. Широков пробив по центру воріт з-за штрафної після скидки Кержакова головою. Не вийшов удар у росіянина.

34 хв. Включилася гра. Зовсім інший темп зараз показують команди. Базель намагається швидко виходити в атаку, і іноді у них це виходить. Як наприклад, зараз, коли Штроллер, навіщось, пробив головою фактично з лінії штрафної.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи30 хв. Заслужено забиває Зеніт! Халк подав кутовий з правого флангу, Ломбертс продовжив політ м'яча на дальню штангу, де Вітсель з метра головою відправив м'яч у сітку воріт.

27 хв. Як тільки Зеніт зменшує оберти, Базель відразу створює напругу біля штрафної Жевнова. І чесно сказати, пітерський захист не дуже встигає за думками гравців атаки Базеля.

23 хв. Знову почав тиснути на ворота Базеля Зеніт. Але поки росіянам не вистачає оригінальності в діях. Швейцарці поки дуже легко справляються з атаками суперника.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи19 хв. А у Штокера все серйозно. Замість нього Якін випустив Фабіана Фрая.

Зеніт - Базель: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи15 хв. Кержаков, Данні і Халк розіграли красиву і швидку комбінацію на правому фланзі. У підсумку, росіянин отримав м'яч на правому краю штрафного і спробував прострілити. М'яч заблокували, а сам Олександр сфолив на Штокере.

11 хв. Завершився стартовий натиск Зеніту, і Базель моментально зумів створити небезпеку біля воріт Жевнова. Саллах зумів обробити м'яч на лінії штрафного і сильно пробив вище воріт.

7 хв. Продовжує Зеніт тиснути суперника. Особливо помітним в атаці виглядає Халк, на якого слідує більшість передач. Але поки з бразильцем захист Базеля справляється.

3 хв. Зеніт на правах господарів активно почав гру. Зі стартового свистка пітерці кілька разів подали в штрафну, але поки безрезультатно.

Почався матч на "Петровському". Давайте підтримаємо Зеніт!

Добрий вечір, шановні вболівальники. РБК-Україна починає трансляцію матчу Ліги Європи Зеніт - Базель.