Ув'язнені в Туреччині влаштували заколот

Середа 26 жовтня 2011 09:12
Автор: RBC.UA
Ув'язнені однієї з в'язниць у м. Ван на сході Туреччини розпочали заколот у відповідь на відмову випустити їх з камер, передає Associated Press.

Ув'язнені однієї з в'язниць у м. Ван на сході Туреччини розпочали заколот у відповідь на відмову випустити їх з камер, передає Associated Press.

За даними турецьких ЗМІ, в'язні звернулися до адміністрації з проханням тимчасово випустити їх з камер, поки не припиняться повторні підземні поштовхи. У відповідь на отриманий відмову в'язні влаштували підпал у в'язниці і напали на охоронців та наглядачів.

Зараз до будівлі в'язниці спрямована поліція, швидка допомога і пожежні бригади для усунення наслідків конфлікту.
Зазначимо, за останніми даними, число жертв землетрусу в Туреччині досягло 432 осіб. Вчора рятувальники витягли з-під завалів зруйнованої будівлі живого двотижневу дитину.

Нагадаємо, 23 жовтня в Туреччині на сході країни в 30 км від міста Ван стався землетрус магнітудою 7,6. Осередок землетрусу був на глибині 94,5 км. Після цього протягом дня в регіоні тривали підземні поштовхи магнітудою 5,1 і 6,1. В результаті було зруйновано 2,6 тис. будинків.

Землетрус відчувався і в Азербайджані. Підземні поштовхи зафіксовані в прикордонних з Туреччиною районах автономної республіки Нахчивань та у Вірменії.

Туреччина розташована в сейсмічно активній зоні, і землетруси, що нерідко призводять до людських жертв, тут стають регулярно. Найпотужніші коливання земної кори в цій країні були відзначені в 1999 р., в районі Мармурового моря. Магнітуда підземних поштовхів склала 7,4. Тоді загинули близько 18 тис. осіб. 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся