ru ua

Затримка рейсів: права пасажирів для "чайників"

Затримка рейсів: права пасажирів для "чайників" При затримках рейсів пасажири можуть розраховувати на безкоштовні послуги
Автор: Андрій Гук
Часто в силу тих чи інших причин авіакомпанії затримують виконання рейсів. Іноді це відбувається з надзвичайних причин, наприклад, через стихійні лиха чи теракти, а часто із-за технічної несправності літаків та відсутність запасного повітряного судна. Проте завжди із-за затримок страждають пасажири – у когось зривається стикування в іншому аеропорту, у когось - відпочинок на закордонному курорті. Інформацію про те, в яких випадках і на які безкоштовні послуги і харчування можуть розраховувати пасажири, РБК-Україна підготувала у невеликий пам'ятці.

Часто в силу тих чи інших причин авіакомпанії затримують виконання рейсів. Іноді це відбувається з надзвичайних причин, наприклад, через стихійні лиха чи теракти, а часто із-за технічної несправності літаків та відсутність запасного повітряного судна.


Проте завжди із-за затримок страждають пасажири – у когось зривається стикування в іншому аеропорту, у когось - відпочинок на закордонному курорті. Інформацію про те, в яких випадках і на які безкоштовні послуги і харчування можуть розраховувати пасажири, РБК-Україна підготувала у невеликий пам'ятці.

Пам'ятка для пасажирів при затримках рейсів. Частина 1

Пам'ятка для пасажирів при затримках рейсів. Частина 2

Пам'ятка для пасажирів при затримках рейсів. Частина 3

Пам'ятка для пасажирів при затримках рейсів. Частина 4