Затримано співробітника Держфінпослуг за отримання 3 тис. дол. хабара

Прокуратурою міста Києва спільно з Службою безпеки України затримано одного із керівників Департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг України (Держфінпослуг) під час отримання хабара від підприємця в сумі 3 тис. дол. за сприяння в отриманні ліцензії.

Прокуратурою міста Києва спільно з Службою безпеки України затримано одного із керівників Департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг України (Держфінпослуг) під час отримання хабара від підприємця в сумі 3 тис. дол. за сприяння в отриманні ліцензії. Як повідомили в прес-службі прокуратури Києва, вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Нагадаємо, у лютому цього року Президент України Віктор Янукович затвердив головою комісії з ліквідації Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України заступника голови Держфінпослуг України Миколу Лутака, увільнивши від виконання цих обов'язків Андрія Литвина. В минулому році Президент реорганізував діяльність кількох державних комісій. Зокрема, указом №1069/2011 від 23 листопада Президент ліквідував Держфінпослуг України. Замість неї тепер функціонує Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. 

Як повідомлялося, 25 липня минулого року Янукович звільнив Василя Волгу з посади голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України відповідно до пункту 6 частини першої статті 30 Закону України "Про державну службу" за порушення присяги державного службовця. Стосовно екс-голови Держфінпослуг Василя Волги порушено кримінальну справу за ст. 368 частина 3 - хабар в особливо великому розмірі. Загальна сума хабара становить 500 тис. дол. 29 липня минулого року Апеляційний суд Києва відмовився змінити запобіжний захід Волзі. Пізніше Генпрокуратура порушила ще одну справу проти Волги - було встановлено, що останній у 2010 р. прийняв на державну службу до Держфінпослуг особу, яка надавала йому послуги водія та одержувала державні кошти у якості заробітної плати на посаді головного спеціаліста одного із відділів. На посаду голови Держфінпослуг Волга був призначено 22 березня 2010 р. за квотою Комуністичної партії України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся