Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Чемпіон Німеччини впевнено і спокійно обіграв чемпіона Італії. Забивши два голи у другому таймі, "Баварія" повторила результат першого матчу і виграла 2:0.

10 квітня, 21:45
Турин, "Ювентус"
Ювентус - Баварія, 0:1 (перший матч 0:2)
Гол:
Манлдукіч, 64, Піссаро, 90+1
Ювентус: Буффон, Кьеліні, Барцальї, Бонуччі, Погба, Маркізіо, Падоин, Пірло, Асамоа, Вучиніч, Кальярела
Баварія: Нойер, Данте, ван Буйтен, Лам, Бадштубер, Мартінес, Роббен, Мюллер, Алаба, Швайнштайгер, Манджукич

На цьому матч закінчується. "Баварія" в півфіналі.

Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+1 хв. Піссаро забиває другий гол. Швайнштайгер віддав у вільну зону в штрафну, звідки Клаудіо послав м'яч у ворота Буффона.

90 хв. Нема сил у "Юве" відігратися. Начебто і намагаються італійці тікати на половину поля суперника, але створити щось небезпечне у них не виходить. Ні фізичних, ні психологічних сил у гравців "Ювентуса" вже немає.

86 хв. Впевнено доводить "Баварія" гру до своєї перемоги. Тримають м'яч німці на чужій половині поля. А при такому розкладі, пропустити вкрай складно.

Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів83 хв. Пісарро виходить на поле. Пішов автор голу Манджукіч.

Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів80 хв. А у "Баварії" Рібері змінив Луїс Густаво.

Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів79 хв. Замість Маркізіо на поле вийшов Джакерини.

77 хв. З тією ж точки, що й при голі, подаваа Швайнштайгер. Але в цей раз, подача знайшла голову захисника, який вибив м'яч зі штрафної зони.

73 хв. Що ж таке з "Юве"? Ісла прострілив у штрафну, а там м'яч дістався спочатку Матрі, але той пропустив далі на Вучінича. Чорногорець від несподіванки не зміг нормально прийняти м'яч, так що, той опинився у Нойєра.

Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів69 хв. Ще одна заміна у "Юве". Ісла змінив у грі Падоина.

Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів66 хв. Матрі змінив Квальярелу.

Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів64 хв. Манджукіч виводить "Баварію" вперед. Швайнштайгер подав штрафний, першим на м'ячі виявився Мартінес, але з його ударом Буффон впорався. А ось з добиванням Манджукіча справляється вже було нікому - Джиджи лежав і ніяк не встигав рятувати свою команду.

62 хв. Гра трохи заспокоїлася. Затишшя перед бурею? Будемо сподіватися, що так.

58 хв. І тут же відповідає "Баварія". Роббен пробив з лівої в ліву штангу воріт Буффона.

57 хв. Кьеліні зіграв в стінку на підступах до штрафної "Баварії". Увійшовши у всередину, він спіткнувся об ногу Алаби та впав. Суддя не свиснув.

53 хв. Мюллер відібрав м'яч у воріт "Юве" і зліва увійшов у штрафну і спробував пробити з гострого кута. Нога захисника врятувала італійців.

49 хв. Квальярела змістився з лівого флангу і сильно пробив в ближній кут воріт. Трохи не вистачило точності удару.

47 хв. Вучиніч заробив небезпечний штрафний на самій лінії штрафної. До м'яча підійшов Пірло і сильно пробив по воротах. Але м'яч, зачепивши когось з гравців, що стояли у стінці, опинився в руках у Нойєра.

Стежимо за другим таймом.

Перерва в Турині.

43 хв. Німці знову перехопили ініціативу. Панують вони в центрі поля. Особливо на ворота Буффона вони не лізуть, але як тільки лазівка в обороні "Юве" з'являється, туди відразу ж відправляється хто-небудь з баварців і створює напруженість у воріт "Юве".

39 хв. Алаба приклався по м'ячу з-за штрафної після відскоку після подачі кутового. Буффон з пострілом австрійця впорався.

38 хв. "Баварія" показує господарям, що не туристами вони приїхали в Турин. Після комбінації на правому фланзі м'яч опинився у Манджукіча у штрафній. Маріо спробував віддати пас на Мюллера, але захисник в підкаті вибив м'яч.

Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів35 хв. Ван Бюйтен не може продовжити гру. Замість нього виходить Боатенг.

31 хв. Цікаво, на скільки ще вистачить такого настрою "Юве". На гол вони, якщо бути чесним, вже награли. Не по моментам, а по грі. Але поки нулі на табло...

27 хв. Хороша атака "Юве" закінчилася тим, що Погба зумів наодинці увійти в штрафний майданчик з правого флангу і прострілити. Але до м'яча ніхто з гравців "Юве" не встиг.

24 хв. Пірло класно виконав штрафний удар. Сильно і точно пробив Андреа в ліву "дев'ятку". Але і Нойер показав, чому його вважають одним з найкращих воротарів світу.

22 хв. Роббен виконав фірмовий удар. Змістившись з правого флангу в центр, голландець приклався по м'ячу, але той полетів набагато вище воріт.

18 хв. Розігралася "Баварія". Набагато більше часу вона почала проводити на половині поля "Юве". Особливо добре виглядає правий фланг атаки німецької команди, де Роббен і Мюллер постійно обігрують опонентів.

Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів14 хв. Бонуччі звалив Мюллера на лівому краю штрафного.

11 хв. Це дивно звучить, але "Баварія" навіть центр поля насилу переходить. Італійці краще тримають м'яч і, в основному, проводять гру на половині поля суперника.

Ювентус - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів7 хв. Манджукіч і Кьеліні зіткнулися ногами в центрі поля. Італієць, як підкошений, впав на газон. Якщо судити по обличчю, то Кьеліні дуже боляче. А Маріо суддя показав жовту картку.

3 хв. Активніше почав "Юве". У Вучінича навіть удар був. Хоча назвати цей слабкий стусан по м'ячу ударом дуже складно.

Стартував матч в Турині.

Прекрасний "Ювентус Стедіум" перед виходом команд. Повний стадіон - додатковий стимул для гравців "Юве", яким сьогодні "кров з носу" потрібна перемога.

Добрий вечір, шановні вболівальники. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Ліги Чемпіонів "Ювентус" - "Баварія".