Ю.Тимошенко: Президент повинен очолити уряд при президентській формі правління

 Кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко вважає, що у разі обрання громадянами України президентської форми правління глава держави повинен очолювати уряд.

 Кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко вважає, що у разі обрання громадянами України президентської форми правління глава держави повинен очолювати уряд.

 "Люди, коли обирають політика, покладають надію, що прийде відповідальна людина, політична сила. Їх не цікавить, чи достатньо у них повноважень", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні в ефірі телеканалу ICTV.

 Мотивуючи свою позицію, кандидат в Президенти нагадала, що в умовах кризи була єдиним представником влади, який відкрито узяв на себе відповідальність за ситуацію в країні.

 "В той час, коли Президент відповідає за Національний банк, а це вся грошова політика, коли Верховна Рада відповідає за законодавчі ініціативи, коли почався розгул корупції, всі політики, маючи владу, відповідальність, обов'язки,  сказали - ми не несемо відповідальність. Я могла сказати те ж, але я чесно сказала, що я відповідаю за все", - додала вона.

 Нагадаємо,  в січні ц.р. Ю.Тимошенко заявляла, що після президентських виборів буде проведений всеукраїнський референдум щодо змін в Конституцію України. "Я переконана, що Конституція України обов'язково повинна бути впорядкованою. Тому що політичний хаос є наслідком неправильної конституційної політичної реформи. Україні потрібна або парламентська, або чітка президентська форма правління. І для цього потрібно запитати у людей, що їм ближче. Тому новому Президентові обов'язково потрібно буде порадитися з народом", - сказала Ю.Тимошенко. За словами прем'єра, багато проблем в Україні пов'язано з ухваленням змін в Конституцію в 2004 р. 

 

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся