Ю.Бойко проводить переговори з МВФ щодо збалансування дефіциту НАК "Нафтогаз України"

У Києві тривають переговори між місією Міжнародного валютного фонду та міністром палива та енергетики Юрієм Бойком, присвячені вирішенню питань фінансової стабілізації НАК "Нафтогаз України".

У Києві тривають переговори між місією Міжнародного валютного фонду та міністром палива та енергетики Юрієм Бойком, присвячені вирішенню питань фінансової стабілізації НАК "Нафтогаз України".

Про це, відкриваючи засідання Антимонопольного комітету України, повідомив в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами О.Мельниченка, Ю.Бойка мав бути присутній на згаданому засіданні для підписання угоди про співпрацю між Мінпаливенерго та АМКУ, однак замість міністра, Мінпаливенерго на засіданні АМКУ представляв перший заступник міністра палива та енергетики Володимир Макуха. "Його (Юрій Бойка) відкликало керівництво держави на переговори з МВФ, які зараз відбуваються в цю мить на найвищому рівні", - сказав О.Мельниченко.

У свою чергу, В.Макуха повідомив предмет переговорів. "Предмет переговорів полягає в тому, що за умов реалізації програми МВФ є певні пункти, які стосуються фінансової стабілізації НАК "Нафтогаз України", розміру дефіциту НАК - ось ці питання якраз обговорюються сьогодні з місією МВФ. Зараз говорити про остаточні параметри достатньо складно, тому що тривають наші переговори з Російською Федерацією. Залежно від результатів цих переговорів буде різний результат і щодо дефіциту, і щодо решти параметрів нашої угоди", - сказав В.Макуха.

Додамо, що 24 березня місія МВФ розпочала візит до Києва для консультацій з українською владою, результатом яких може стати надання Україні 4-го траншу кредиту за програмою Stand-by, ухваленою в 2008 р. За повідомленням заступника голови Адміністрації Президента Ірини Акімової, МВФ орієнтує українську владу на бюджетний дефіцит на рівні близько 6%.

Нагадаємо, що вчора голова МВФ Домінік Стросс-Кан висловив надію на швидке відновлення програми кредитування України.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся