Йозеф Аккерман пішов з посади глави Deutsche Bank

Глава Deutsche Bank Йозеф Аккерман покинув свій пост. Під час щорічної зустрічі акціонерів банку він передав кермо влади банком двом наступникам - Аншу Джейну і Юргену Фітшену.

Глава Deutsche Bank Йозеф Аккерман покинув свій пост. Під час щорічної зустрічі акціонерів банку він передав кермо влади банком двом наступникам - Аншу Джейну і Юргену Фітшену, передає Bloomberg.

Аккерман зазначив, що Deutsche Bank "став сильнішим і стабільнішим, ніж був десять років тому", додавши, що радий "передати цей банк таким видатним наступникам. Однак мені здається, що попереду їх чекають серйозні випробування", - сказав Акерман.

Він має великий авторитет у фінансовому секторі за перетворення, що провів у Deutsche Bank. Він успішно провів банк через кризу 2008 року, виступав в якості неофіційного радника канцлера Німеччини Ангели Меркель і тодішнього міністра фінансів Пеєра Штайнбрюка.

На зорі своєї кар'єри на посаді керівника Акерман обіцяв інвесторам ріст прибутку з інвестицій на 25%. Таке завдання топ-менеджер виконати не зумів, однак, за його словами, певного успіху все ж досягли. "Deutsche Bank став організацією з високою прибутковістю і сильними конкурентними позиціями. Шкода, що моїх критиків це ніколи не турбувало. Вони лише звинувачували банк у жадібності", - сказав Аккерман.

Незважаючи на те, що Deutsche Bank залишається одним з найбільш надійних в Європі в умовах кризи суверенних боргів, Акермана часто критикували за те, що банк інвестує кошти в збройові компанії, об'єкти атомної енергетики, переробні підприємства, що завдають шкоди екології, а також випускає фінансові продукти , що спекулюють на продовольчих цінах.

Наступники Джейн і Фітшен обіцяють рухатися далі по шляху інтернаціоналізації Deutsche Bank.

Deutsche Bank був заснований в 1870 році і є найбільшим банківським концерном Німеччини, 2000 відділень якого розташовані в 72 країнах світу. До складу концерну входять комерційні, іпотечні, інвестиційні банки, лізингові компанії та інші підрозділи. Штаб-квартира банку знаходиться у Франкфурті-на-Майні, кількість співробітників складає понад 80 тис. осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся