Янукович: В Україні на органи влади готуються збройні напади

В Україні на органи влади готуються збройні напади. Про це Президент Віктор Янукович сказав на розширеному засіданні уряду в середу. За словами Президента, в Україні закуповують зброю для скоєння цих нападів. Янукович сказав, що цю інформацію він отримав від правоохоронних органів.

В Україні на органи влади готуються збройні напади. Про це Президент Віктор Янукович сказав на розширеному засіданні уряду в середу. За словами Президента, в Україні закуповують зброю для скоєння цих нападів. Янукович сказав, що цю інформацію він отримав від правоохоронних органів, повідомляє BBC.

"Люди втратили страх і совість. Хто це організовує? Не ті, кому найважче живеться. Ті, кому найважче, вони мовчать, чекають, терплять", - сказав Янукович.

Президент також твердить, що в акціях протесту під Верховною Радою (ВР) беруть участь люди, які через суд добилися високих пенсій та одноразової допомоги. За його словами, при цьому Держказначейство втратило 6 млрд грн.

"Ми промовчали, витратили, а зараз під парламент прийшли ламати паркан ті, хто отримує пенсії в 30 тис. грн. і одноразову допомогу 600-700 тис. грн", - сказав Президент.

Нагадаємо, вчора перед ВР чорнобильці протестували проти скасування пільг. Вчора біля ВР зібрались близько 2 тис. осіб. В ході мітингу сталися зіткнення між міліцією і мітингувальниками. Учасники акцій протесту розбили скляні вставки у дверях на вході до парламенту, а також пошкодили металевий паркан навколо будівлі. Чорнобильці двічі намагалися пробитися до входу в будівлю ВР, але шлях їм перегородив "Беркут". У ПР цю акцію назвали провокацією. Сьогодні мітинг продовжився, але вже під стінами Кабміну.

Зазначимо, в жовтні міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявив, що незаконний оборот зброї в Україні набув досить великих масштабів.

"Проблема розповсюдження зброї стоїть дуже гостро не тільки по Одесі, по Харкову, по Львову. Незаконний обіг зброї набув досить великих масштабів", - сказав Могильов.

Нагадаємо, в середині жовтня стало відомо, що з Львівського університету внутрішніх справ зникло більше ста одиниць бойової зброї. Мова йшла про 120 пістолетів, два автомати і кулемет.

Тоді депутат Геннадій Москаль заявив, що "якщо згадати минулого місяця факт торгівлі зброєю харківськими міліціонерами, то цілком можна стверджувати - за всю післявоєнну історію і період незалежності подібних речей в системі українського МВС не робилося. Сьогоднішня міліція перетворюється в головного торговця зброєю в Україні", - заявив Москаль.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top