Янукович звільнив Цимбалюка з посади голови Львівської ОДА

Президент України Віктор Янукович звільнив Михайла Цимбалюка з посади голови Львівської облдержадміністрації (ОДА). Про це говориться в указі Президента № 1011/2011 від 2 листопада 2011 р.

Президент України Віктор Янукович звільнив Михайла Цимбалюка з посади голови Львівської облдержадміністрації (ОДА). Про це говориться в указі Президента № 1011/2011 від 2 листопада 2011 р.

Як повідомлялось, в ході розширеного засідання Кабміну за участю Президента прем'єр Микола Азаров розкритикував керівників Львівської та Запорізької областей. «Дуже погані справи у Львівський області. Будівництво зросло менш ніж на 1%. При тому, що там за рахунок бюджету збудували стадіон і аеропорт. Якщо ми приберемо ці обсяги, то в області буде провал», - сказав він.

Також, за його словами, у Львівській області зростає заборгованість по зарплаті. «Тут, Віктор Федорович, істотні недоробки губернатора Цимбалюка», - зазначив Азаров.

Відзначимо голова Львівської облдержадміністрації Цимбалюк вже писав заяву про відставку. Це сталося 10 травня вранці під час розмови Цимбалюка з депутатами обласної та міської рад від ВО "Свобода" у присутності преси. Цимбалюк зазначив, що не тримається за крісло, і не вважає себе винним в інциденті у Львові 9 травня ц.р. Він також зазначив, що буде з'ясовувати, чому так сталося і карати винних. Також голова ОДА заявив, що провокацію влаштували МВС і СБУ.

9 травня, у Львові між прихильниками і противниками святкування Дня Перемоги сталася сутичка. Згідно з повідомленням, прихильники ВО "Свобода" під час проходження по вул. Личаківській зіткнулися з групою з приблизно 20 осіб з георгіївськими стрічками.

Цимбалюк з березня по червень 2010 р. працював начальником ГУ МВС України у Львівській області. У червні 2010 р. указом Президента Віктора Януковича призначений головою Тернопільської ОДА. 21 грудня 2010 р. призначений головою Львівської ОДА, змінивши на посаді звільненого у той же день Василя Горбаля.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top